Купувам сайт за имоти

trancer4o

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте колеги,

Търся си сайт в сферата на имотите. Публичната част и админ панела трябва да имат възможност за подробно въвеждане и търсене в сайта по конкретни данни като цена от до, квадратура от до и т.н. Сайтът ще се използва като фирмен с разширени функции за подробно търсене.

Важно е да поддържа много езици и те да се въвеждат лесно и удобно в админ панела.

Не е нужно да е портална версия. Не са нужни публични регистрации, но управлението му трябва да е user friendly, за да може да се справя лесно с него не технически персонал.

Няма значение дали сайтът е посещаван или не, може да се споразумеем само за CMS-а или цялостно като домейн (ако има добри позиции в google) + CMS. Трафика в сайта не е от значение. Ще го използвам на мой хостинг, което означава, че и тази част не е важна.

Интересува ме да има готов добър български превод, защото ако е само до закупуването на подобен CMS, намират се под път и над път.

Няма значение дали е ръчно писан или използва готов CMS.

Моля да ми пишете оферти на лично.
 
От: Купувам сайт за имоти

Благодаря за всички предложения. В момента съм се ориентирал по-сериозно към 2 от тях.

Темата може да се счита за приключена. Ще пиша, ако се наложи търсенето да продължи.
 

Горе