Купувам сайт за имоти

От: Купувам сайт за имоти

Мога да ти дам система + дизайн, само че няма съдържание и посетители :(
 
От: Купувам сайт за имоти

Мога да ти дам система + дизайн, само че няма съдържание и посетители :(

Пиши ми на лично!

Все пак бих искал да е нещо готово и функциониращо.
 
От: Купувам сайт за имоти

Мога да ти продам сайт за имоти - www. svetco . net

Не е кой знае какво, но има доста активни агенции, които ежедневно добавят обяви в сайта, а и цената на която ще ти го предложа е доста атрактивна - 100лв. Това е цената на целият сайт без домейна и без хостинг, защото за домейна имаме други планове, а хостингът е на наш сървър.

При проявен интерес от твоя страна, моля потърси ме на 0888631789 - Светослав
 
От: Купувам сайт за имоти

Излиза на 1-во място в Гугъл по к. дума "real estates portal". Сайта има PR4, но за новият Ви домейн ще трябва да мине време и да вложите усилия в събмит :)
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт за имоти

Интересува ме и мен, само уточни дали ще има период, в рамките на който старите потребители да свикнат с новия домейн на сайта и как точно ще стане прехвърлянето на скриптовете и базата данни.
 
От: Купувам сайт за имоти

... ааа... и някакви данни доколко товари и колко ще издържи, защото в момента при търсенето (а това е, общо взето, най-основната част на сайтовете за недвижими имоти) изписва

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 5335662 bytes) in D:\HTTP\xampp\htdocs\svetco\include\class\template\core.inc.php on line 157

http://www.svetco.net/index.php?pclass[]=&action=search_step_2

Ще се справи ли с над 100000 записа (при собствен сървър)?
 
От: Купувам сайт за имоти

Ами прехвърлянето става по следният начин:

1. Изпращаме Ви целия сайт и дъмп на базата данни
2. Вие качвате всичко на ваш хост, като съответно получавате съдействие от наша страна за всички възникнали въпроси в процеса на прехвърляне

Има един друг вариант - ако сте от Пловдив се срещаме на място и прехвърляме всичко за около час и готово :) Поне това беше процедурата по прехвърлянето на последните сайтове, които продадохме: stylebg.net, razpusni.net и lesson2me.com

На домейнът няма да се слага нищо месец, след като сайтът бъде прехвърлен. Може да направим директно пренасочване (клиент влиза в svetco.net и бива пренасочен към вашият домейн) или да бъде поставен текст от сорта на: "Сайтът вече е собственост на ....... можете да влезете от тук."

Не съм споменавал, че сайта има администрация с хиляди опции, но смятам, че всеки от форумите на Predpriemach вижда, че е използвана система за съдържание.


Поздрави:
Светослав Матеев
 
От: Купувам сайт за имоти

Сайта вмомента е качен на слаба машина с бъгав Apache ... ;(
 
От: Купувам сайт за имоти

Ясно.

Ами добре, ще го взема.

Не съм от Пловдив, така че дано не е голям размера на дъмпа :)

Как да преведа сумата? Удобно ми е чрез ePay, PayPal или по банкова сметка.
 
От: Купувам сайт за имоти

svetco, забравил си да споменеш, че системата е openrealty, на която незнайно защо си махнал лицензионния линк. А се съмнявам да си купил комерсиален лиценз, който струва $450, защото няма как да продадеш сайта за 100 кинта.

Не ме разбирай погрешно, само инфото в сайта ти може би дори струва повече от 100 лева, но когато продаваш нещо, бъди искрен с клиентите си.
 
От: Купувам сайт за имоти

Устройва ме PayPal или по банкова сметка. Дъмпа не би трябвало да е повече от 4-5 MB.

Относно мнението на bgkulinar:

Ние работим от край време с тази система и нямаме проблеми с лиценза, тъй като го има като закоментиран html в нужните страници. Мога да посоча 3 български сайта и безкрай много чужди които имат същата практика. А ако може колегата bgkulinar да посочи линк към страницата, в която пише колко струва лиценза. Може наистина да е въведена такава политика от Transparent Technologies, но това ще важи единствено за най-новата версия. Ние използваме версия 2.0

Поздрави:
Светослав Матеев
 
От: Купувам сайт за имоти

Дайте мейл в PayPal. Удобно е в евро, предполагам? Ако не - посочете IBAN

Ще преведа сумата веднага след посочване на атрибутите. Подгответе някакъв торент или ftp за да смъкна после скрипта+базата.
 
От: Купувам сайт за имоти

Продаде ли го вече?

Човек си пуска тема и докато спи му вземат предложенията :) Успех на колегата с новия сайт! Аз продължавам да търся. Моля да ми изпращате предложения на лично, за да не се получават подобни неща втори път!

-----------------------------------------------------
Управление и поддръжка на недвижими имоти!
 
От: Купувам сайт за имоти

Сайта не е продаден все още. Аз сега ставам и видях мненията. Не знам как ще бъде по-коректно и на кой да продам сайта. Lachev, ако имаш интерес бих го продал на теб, защото темата е твоя.

Относно продажбата:
Не е практика първо да предоставя сайта и после да чакам паричките...:) Прави се обратното.
 
От: Купувам сайт за имоти

Човекът, на който ще бъде продаден сайта ще получи следните домейни в Host.BG за сметка на това, че сайта е без домейн: vote2you.com, muonline77.com
 
От: Купувам сайт за имоти

Не се карайте за сайта кой да го купи.
Аз съм 3-ти поред желаещ след
1.колегата, пуснал темата.
2.strana
Svetco, ако другите се откажат ми изпрати лично.
В търг обаче не бих участвал, защото не би било коректно спрямо другите двама желаещи.
P.S. И при оправена търсачка, защото все още не работи.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт за имоти

Сайта ще бъде продаден на човекът, пуснал темата. Ако до няколко часа видя, че той няма интерес ще бъде продаден на "strana". Ако до довечера видя, че и той няма интерес ще бъде продаден на brad1985.

Търсачката не мога да я оправя, защото както споменах сайта е качен на изключително слаба машина. Иначе търсачката работи безотказно. Можете да видите друг сайт на същата основа, който е качен на прилична машина и работи добре - garantproperty . eu

След като сайта бъде продаден и преместен на друг хостинг давам гаранция, че търсенето ще работи без проблеми.

Поздрави:
Светослав Матеев
 
От: Купувам сайт за имоти

Справедливо решение !
Отговора ти за търсачката не ме изкефи много, но ще коментирам, ако по ред на номерата ми се наложи.
 
От: Купувам сайт за имоти

Никой все още не се е свързал с мен.. Офертата вече е следната: Който ме потърси на оказаният телефон грабва сайта.

0888631789 - Светослав
 

Горе