Купувам сайт за имоти

От: Купувам сайт за имоти

На различни работни режими сме :)

Мога да ти звънна, тъй като точно в момента влизам тук, но наистина няма да е справедливо спрямо предния колега. Така че ще му изчакам мнението.
 
От: Купувам сайт за имоти

Ами не е проблем да звъните по всяко време. Буден съм до към 23:30 всяка вечер. Ако някой наистина има интерес да вземе сайта е добре дошъл. Цената наистина е атрактивна. Ако никой не го вземе скоро ще трябва да бъде затрит.. ;(

Поздрави
 
От: Купувам сайт за имоти

Пусни ми направо мейла за PayPal тук или на лични и ако до утре към 14-15 първият кандидат не го е взел, то ще ти преведа аналогичната сума в евро. Няма кво да си звъним и да хабиме глас :)
Подготви дъмпа, за да го пратиш веднага след получаване на превода.
 
От: Купувам сайт за имоти

Здравейте lalchev,

Продавам сайт за имоти с над 20 000 реални обяви. Ако сте заинтересован и имате конкретни въпроси можете да пишете на имейл [email protected]

Поздрави,
Никола
 
От: Купувам сайт за имоти

Мейла на PayPal е: [email protected]

Ще чакам превода, а през това време ще ти архивирам целия сайт (около 70MB) и дъмп на базата данни, както и ще напиша кратко опътване към него, пароли за достъп и т.н.

Поздрави:
Светослав Матеев
 
От: Купувам сайт за имоти

14:45 е, мисля, че се изчака достатъчно време, така че ти ги пускам.

* * *

готово (от paypal at stranabg.com е трансфера).

Помислете как ще е най-удобно да сваля архива.

Поздрави
 
От: Купувам сайт за имоти

Здравей

Получих средствата и сега ти подготвям файловете. До час всичко ще е готово. Предлагам вече да си пишем ЛС за да не спамим темата.

......и забравих да кажа: Честито на новият собственик на SvetCo.net

Поздрави
 
От: Купувам сайт за имоти

Честито на новия собственик! Аз продължавам да търся сайт.
Моля някой от модераторите да изчисти предните постове или да изтрие този за да пусна нов!
 
Последно редактирано:

Горе