Купувам сайт или форум до 200 лв.

От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

www.bg-invest.net PR1 - 150.00лв.
 

Прикачени файлове

  • Statistics for bg-invest_net (2010-08) - main_769_848.jpg
    Statistics for bg-invest_net (2010-08) - main_769_848.jpg
    81.3 KB · Преглеждания: 12
  • Statistics for bg-invest_net (2010-08) - main_805_527.jpg
    Statistics for bg-invest_net (2010-08) - main_805_527.jpg
    78.9 KB · Преглеждания: 5
  • Statistics for bg-invest_net (2010-08) - main_802_292.jpg
    Statistics for bg-invest_net (2010-08) - main_802_292.jpg
    82.1 KB · Преглеждания: 3
  • Statistics for bg-invest_net (2010-08) - main_803_535.jpg
    Statistics for bg-invest_net (2010-08) - main_803_535.jpg
    111.1 KB · Преглеждания: 4
Последно редактирано:
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

а за мойто предолжение ниши неказа :? а още иска...Супер несериозен ми се виждаш,с тея 22 мненя и си тръгнал да копуваш форум до 200...просто незнам кой ще се навие,или поне ти трябва да пратиш парите 1 ви,а като гледам колко несериозно подходи към предолжението ми ,едва ли си сериозен копувач,и най-вероятно искаш да си направиш мнеия в форума(да спамиш с 2 думи) за да можеш да пишешв Money exchange (нз дали така се пише :D) или просто да събереш мненя да нете смятат за новобранец...
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

а за мойто предолжение ниши неказа :? а още иска...Супер несериозен ми се виждаш,с тея 22 мненя и си тръгнал да копуваш форум до 200...просто незнам кой ще се навие,или поне ти трябва да пратиш парите 1 ви,а като гледам колко несериозно подходи към предолжението ми ,едва ли си сериозен копувач,и най-вероятно искаш да си направиш мнеия в форума(да спамиш с 2 думи) за да можеш да пишешв Money exchange (нз дали така се пише :D) или просто да събереш мненя да нете смятат за новобранец...
И аз съм на същото мнение даже мисля, че няма дори и 10 лева в джоба :)
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

аз бих казал че вие двамата (fena01 и iliqnktz) сте две малки идиотчета на който дори и не съм длъжен да ви отговарям! (сигурно другите ще се съгласят)

fena01, ти какво си ми предложил ? в кутията ми с писма не виждам от теб... а да не говорим че с твоя правопис не мога да те взема на сериозно даже ще си помисля че се майтапиш... и какво като съм с 22 мнения? не мога да имам 200 лв. ? хахааха аз да не съм спамер като теб ? не съм дошъл тук мнения да правя...
и не е за да мога да пиша тема за обмен на пари ! Увержам те че там никога няма да пусна тема! Гарантирам ти го пред целия форум!

iliqnktz, ти ако имаш 10 лв. сигурно се кефиш като циганче на вафла ?
твоето предложени воъбще го подминах защото нито ми се струва сериозно нито има някакъв смисъл от този сайт...

знаеш ли какъв сайт ми предлагат за 50 лв. ? ти за този ще ми искаш 10 лв. хах
нищо няма твоя сайт! аз гледам - посещения, дизайн, система, домейн - поне едно да беше в твой плюс..а то нито и едно ... :)

Поздрави.

На който НЕ съм отговорил то е по някоя от тези причини:
- или ще си помисля
- или съм получил няколко писма и не мога да отговоря на веднъж

.. сега като гледам не съъм отговорил само на 2-3- ма човека...
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

Подкрепям те гоше, те си мислят че всеки сайт срува нещо :D както и да е, защо сам не си направиш един сайт :? имам готини идей ще ти ги споделя с удоволствие и си действай, сайт който си направил сам го цениш много повече повярвай ми :)
е... Успех с покупката

ПП : на Маверик форума е офертичка :), много е привлекателен
 
От: От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

аз бих казал че вие двамата (fena01 и iliqnktz) сте две малки идиотчета на който дори и не съм длъжен да ви отговарям! (сигурно другите ще се съгласят)

fena01, ти какво си ми предложил ? в кутията ми с писма не виждам от теб... а да не говорим че с твоя правопис не мога да те взема на сериозно даже ще си помисля че се майтапиш... и какво като съм с 22 мнения? не мога да имам 200 лв. ? хахааха аз да не съм спамер като теб ? не съм дошъл тук мнения да правя...
и не е за да мога да пиша тема за обмен на пари ! Увержам те че там никога няма да пусна тема! Гарантирам ти го пред целия форум!

iliqnktz, ти ако имаш 10 лв. сигурно се кефиш като циганче на вафла ?
твоето предложени воъбще го подминах защото нито ми се струва сериозно нито има някакъв смисъл от този сайт...

знаеш ли какъв сайт ми предлагат за 50 лв. ? ти за този ще ми искаш 10 лв. хах
нищо няма твоя сайт! аз гледам - посещения, дизайн, система, домейн - поне едно да беше в твой плюс..а то нито и едно ... :)

Поздрави.

На който НЕ съм отговорил то е по някоя от тези причини:
- или ще си помисля
- или съм получил няколко писма и не мога да отговоря на веднъж

.. сега като гледам не съъм отговорил само на 2-3- ма човека...

Не ти прави чест да даваш подобни квалификации баце. Айде сподели да видим какъв сайт ти предлагат за 50лв.?
 
От: От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

аз бих казал че вие двамата (fena01 и iliqnktz) сте две малки идиотчета на който дори и не съм длъжен да ви отговарям! (сигурно другите ще се съгласят)

fena01, ти какво си ми предложил ? в кутията ми с писма не виждам от теб... а да не говорим че с твоя правопис не мога да те взема на сериозно даже ще си помисля че се майтапиш... и какво като съм с 22 мнения? не мога да имам 200 лв. ? хахааха аз да не съм спамер като теб ? не съм дошъл тук мнения да правя...
и не е за да мога да пиша тема за обмен на пари ! Увержам те че там никога няма да пусна тема! Гарантирам ти го пред целия форум!

iliqnktz, ти ако имаш 10 лв. сигурно се кефиш като циганче на вафла ?
твоето предложени воъбще го подминах защото нито ми се струва сериозно нито има някакъв смисъл от този сайт...

знаеш ли какъв сайт ми предлагат за 50 лв. ? ти за този ще ми искаш 10 лв. хах
нищо няма твоя сайт! аз гледам - посещения, дизайн, система, домейн - поне едно да беше в твой плюс..а то нито и едно ... :)

Поздрави.

На който НЕ съм отговорил то е по някоя от тези причини:
- или ще си помисля
- или съм получил няколко писма и не мога да отговоря на веднъж

.. сега като гледам не съъм отговорил само на 2-3- ма човека...
Чакай чакай малко,сега ти кой беше да та обиждаш наляво надясно?Може да съм дал лс ня някой др,да съм объркал,но нужно ли е да обиждаш?Някав си царвул дето незнае какво става,ще се заяжда с правописа ми и тн,бил съм спамер,а ти пишеш глупости.Като те гледам неможеш да си инсталираш 1 система (wordpress.joomla,durpal)а ще говориш,че нa iliqnktz сайта е бил зле и тн,ами направи си по-хубав като си толкоз добър.Като те гледам правиш се на голямата работа а всъщонс си някакво хлапенце,дето се е добрало до на майкаму/бащаму кредитната карта и хвърля пари насам натам!
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

@georgi34 -имате лс с оферта
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

Не ти прави чест да даваш подобни квалификации баце. Айде сподели да видим какъв сайт ти предлагат за 50лв.?

пак не ми прави чест да давам такава информация!

човека ми е предложил такава цена! ако е иска да каже аз НЯМА да казвам кой е сайта, кой го продава и т.н.
от къде на къде ?

Чакай чакай малко,сега ти кой беше да та обиждаш наляво надясно?Може да съм дал лс ня някой др,да съм объркал,но нужно ли е да обиждаш?Някав си царвул дето незнае какво става,ще се заяжда с правописа ми и тн,бил съм спамер,а ти пишеш глупости.Като те гледам неможеш да си инсталираш 1 система (wordpress.joomla,durpal)а ще говориш,че нa iliqnktz сайта е бил зле и тн,ами направи си по-хубав като си толкоз добър.Като те гледам правиш се на голямата работа а всъщонс си някакво хлапенце,дето се е добрало до на майкаму/бащаму кредитната карта и хвърля пари насам натам!

хахахахахахахахахахахах

много сериозно го приемаш ве .... и какво го защитаваш толкова ? (типично за децата).... от къде знаеш че не мога да инсталирам един wordpress или която и да е друг система ?.... да не мислиш че за някаква готова система и темплейт, домейн за 1 смс ще ти дам някакви пари ? аз това мога и сам да си го направя...

и нали който не може да направи нещо, купува ? ти да не би да можеш всичко ?

аз със сигурност мога много повече неща от теб, не говорим за сферата на дизайна и програмирането(ти ако си цял ден пред компа, проблема е твой... с игрички но никъде няма да стигнеш!)

@georgi34 -имате лс с оферта
Благодаря Ви.
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

1. мда прав си, не ти прави чест да даваш подобно инфо. Защо изобщо тогава го спомена?
2. и мен да ме квалифицират по горепосоченият начин и аз бих го приел лично
3. тук нещо вече взех да се бъркам: хем можеш да си инсталираш системи, хем неможеш и затова търсиш да закупиш, хем пък можеш със сигурност много повече неща в сферата на дизайна и програмирането, май леко не си наясно какво можеш и какво не а?
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

1. защото се сърди че не съм му отговорил... мисли ли че не съм видял че продава сайта.. казвам му че никога не бих дал 10 лв. за този сайт, на теб ако ти харесва, моля :)

2. ако някой в нета те нарече "идиот", ще се обидиш? (аз си мислех че това Вече е нещо нормално, да не говорим в реалния живот...)

3. МОГА да инсталирам wordpress или друга система! НО АЗ НЕ ИСКАМ ТОВА, искам ГОТОВ сайт! какво толкова чудно има ?

втората част. на т.3 - нещо ти не си разбрал! Казах че мога много повече неща от него! но НЕ в сферата на дизайна и програмирането, че не разбирам от тях не значи че съм малоумен!!!! и че той ако само от това разбира и си мисли че това е всичко, много се лъже!

п.п. и да вземе един правописен речник вместо да инсталира по цял ден готови системи! поне да пише правилно... за запетайки и знаци да не говорим(и аз не съм много добре, но той е супер зле ..., отречете!)

Хах, в този форум е било забавно! :D интересно е ...

хайде питай пак нещо да ти отговоря :p че трупам мнения за да обменям пари :p
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

e да забавно е със сигурност :) за втората точка на част на т.3 си прав :)
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

С 1 изречение "Циганин с 200 лева и пералня-тамагочи и типичното за него да си лъже :)" Кфи 50 лева бе ман покажи сайт ала бала доказателства ебати въздухара дай тфой сайт дет си правил не купил да те вида въздухарю стига се прави на як щот си некъф.... GET A LIFE!
 
От: Купувам сайт или форум до 200 лв.

Доста празни приказки се изписват всеки ден в този форум. Тази тема също има наличие на такива. Човека е пуснал тема, никой не е длъжен да си предлага сайта. Всеки който го направи е длъжен да очаква отговор. Ако не го получи, значи отсрещната страна няма интерес към неговата стока (сайт). Приемете го като кандидатстване на работа с CV. Я ви се обадят я не. Няма смисъл от критики, колко е сериозен купувача, преди да се е извършила самата покупко/продажба.

П.С. Всеки има право на собствено мнение. Това че човека го е изказал (и 10 лева не струва) , не трябва да влизаме в конфликт. Моето лично мнение, е че всяко усилие струва нещо.

Нека продължи пазара без излишните ни приказки.
 

Горе