Купувам сайт с туристическа насоченост

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Пишете ако имате предложения.
 
в зависимост от сайта
 
Пич,
Като пускаш обявата казвай:
Какъв искаш долу-горе да ти е айта(дизайн, функции и т.н.),
Срок и
Цена.
Не се дава цена по договаряне. Имам мераци да ти направя сайта, ама след като го почна да ми дадеш още работа и да ти бия сектирите под предлог, че не сме се разбирали за толкова "много" работа.
Затова дай си сега изискванията и да видим какво ще прайм :).
 
ABPAM каза:
Пич,
Като пускаш обявата казвай:
Какъв искаш долу-горе да ти е айта(дизайн, функции и т.н.),
Срок и
Цена.
Не се дава цена по договаряне. Имам мераци да ти направя сайта, ама след като го почна да ми дадеш още работа и да ти бия сектирите под предлог, че не сме се разбирали за толкова "много" работа.
Затова дай си сега изискванията и да видим какво ще прайм :).

Да си чувал за договори и такива неща?
 
Туроператор ли си?

Преди много години държах доста добрия откъм ключови думи домейн тоуризм-травел.ком, но понеже се отказах да правя тур-сайт го пуснах на свобода. )) Нямаше сайт към него, само домейн.

А ако си туроператор, особено ако сега започващ, има чудно именце за тая дейност свободно на .net /зает на .com, info, co.uk/ - лепне за коя да е туристическа фирма като лайно за риза. :)

ПП Админите, що сте забранили до 5 поста публикуване на УРЛ бре - ся требе да пиша тоуризм-травел.ком :)
 
Отностно туристически сайт, мога да предложа разработен система с домейн и хостинг. За контакти: dimitrov<at>realweb-bg<dot>com
 
Гледай сега сайта е не само туристически а е за екстремни спортове. Сайта има и външни дейности като фестивали и тн. и бих продал 50% от него да си купа апартамент.
 
Не го ли оценяваш малко скъпо ? Но сайта си е твои ти си решваш
:mrgreen:

Колко струва един уеб сайт?


Преди време на сайтпоинт мина една мрежа от 70 туристически саита с ревюта на хотели в азия и се продаде за 12к и правеше по около $1000 на месец. Съвсем класически оценена....
 

Горе