Купувам сайт

sevibg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам на Всяка тематика като изключим темите за запознанства,спорт,строителство, форуми, музика и торенти ,целта е да ми допадне като идея
Цената определя продавача :roll:
За връзки :
-тук
-на ЛС
-Skype: sevi_woman

П.с Някой може да се запита защо просто не платя да ми направят сайт,щях да платя ако си бях избрала тема . :idea: :idea: :idea: :idea:
 
От: Купувам сайт

Значи самата ти идея е да удариш два заека с един куршум :p

Готова идея но само сайта ще платиш, добра стратегия но след изключените по горе категории за сега нямам какво да ти предложа :)
 
От: Купувам сайт

Без да се засягаш ,но тия не стават за нищо (като изключим тия за пример и не са твой )
 
От: Купувам сайт

sevi, мила недей да се занимаваш с глупости дай да те изведа на кафенце да ти разясна нещата хубаво :p
 
От: Купувам сайт

Пичове, дръжте се малко по-възпитано с дамата.
 
От: Купувам сайт

@sevibg ето моето предложение
Домейн www.bganzeige.de
Съдържащи се ключови думи отдели с ","
Домейна означава ли нещо anzeige е обява на немски
Число -единствено/множествено единствено число
Брой индексирани страници 6.760
Брой линкове към домейна 847
Възраст на домейн 1 годинa 10 месеца
Регистриран до 03.08.2008г.
Пейдж Ранк 4 на основния и стотици с ПР3
История на домейна Сайта е с почти двугодишна история и през цялото време е функционирал достигал е до 15 хиляди уникални хоста на ден
Езици български
Посещения в момента 1700-2000
Ниша- област на сайта блог,директория форум с много и различни области само в блога има над 50 категории(ПР3) с по 30-40 статии и хиляди прегледи.


Доходи на месец в американски долари 100 - 200 $
Регистрирани посетители 7500
Думи по-които е на първи места в Yahoo разделени с =====
Думи по-които е на първи места в google.bg разделени с видео клипове,смс,музикални клипове,музика, и още стотици думи

Импресии на сайта 2500-3000 на ден


Броячи: тиксо
Контролен панел да за блога и за основния домейн
Съдържание и колко авторско е то Съдържание: Авторско
CMS - wordpress 2 subdomaina и php fusion за основния домейн
Alexa 216 645
_________________________________________________________
Цена 4 999 лева.
 
От: Купувам сайт

Аз мисля, че сайта си заслужава! Просто, защото може да се развива във всяка посока, сега цената е малко надута, но мисля че за 4000 лв. си заслужава :)
 
От: Купувам сайт

Зависи какво предлагате ,но хайде да се Върнем на предложението за 4999 лв.
Че за 1000 лв,ако дам на някой ще ми направи по хубав сайт от този и с останалите пари да ги дам за реклама - ефекта че е по добър бъдете сигурни.
Не казвам сайта че не е добър ,но………………….
 
От: Купувам сайт

Сайта е в много посоки както каза колегата, не се продава, а просто друг не мога да предложа за твоето описание искам сайт да не е това това и това.
 
От: Купувам сайт

Добре може да ти предложа нещо, което не ми е за продажба, но ако предложиш цена може да се съглася :
Домейн www.iuslugi.com
Съдържащи се ключови думи > uslugi
Домейна означава ли нещо > услуги
Число -единствено/множествено мн число
Брой индексирани страници 126
Брой линкове към домейна 368
Възраст на домейн 5 месеца
Регистриран до 02.2009г.
Пейдж Ранк 3 на основния и вътрешни с ПР2
История на домейна : няма
Езици български
Посещения в момента 30-50 http://www.tyxo.bg/?42743
Ниша- област на сайта публикуване на проекти и изпълнението им от фрийлансъри


Доходи на месец в американски долари 0$
Регистрирани посетители 140
Думи по-които е на първи места в Yahoo разделени с =====
Думи по-които е на първи места в google.bg freelancer bg, проекти,Набиране на текст,delphi проект,писане,проект java и др. свързани с проекти.

Импресии на сайта 100-150 на ден


Броячи: тиксо и phpmyvisit
Контролен панел да
Съдържание за сега има активни само 2 обяви
CMS - платен CMS преведен и допълнен от мен (струва 125$) и може да се ползва само на този домейн.
Alexa 570 383
__________________________________________________ _______
Цена от xxxx лева.
 
От: Купувам сайт

ilianskim, защо издаваш "фирмени" тайни на хора, които очевидно са без никакво понятие за нещата :)
като гледам какви са и представите на sevibg за bganzeige и ми става доста смешно ...
 
От: Купувам сайт

Ок няма да споря ,щом твърдите че не разбирам :p:p:p:p:p:p:p:p ,но вижте и хубавата страна предлагайки на мен сайтове офертите ще бъдат забелязани от "тия" компетентни хора и те могат да проявят интерес
 
От: Купувам сайт

ем дай и аз да предложа
www.ex-tv.net
по 300 посещения горе долу дневно
админ панел от където се командват канали и категории
скоро ще е с нов дизайн днес или утре се очаква и също така ще бъде направена версия като софтуер за пс да се сваля и да се гледа директно , а не през мозила или другите браузъри :)

предложи цена :)
 
От: Купувам сайт

Хайде без да се обиждаме и аз искам сайт за 1 лв. но никой не дава ,едно е да искаш а ……………………………….:p
 

Горе