Купувам скрипт (сайт) за имоти

benbi

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
Купувам (или ако ми препоръчате безплатен) скрипт/сайт за имоти. Не ми трябват развити, с приходи и посещения. трябва ми или неизползван или зарязан. Като разгледах доста безплатни, но е необходимо да има карта с градовете и кварталите, които да се избират като опция в търсенето, но не намерих безплатна система с такава опция. (както има imot.bg) например.
Предложения и препоръки може да ми дадете тук или на лично, както предпочитате за мен няма проблем.
Не е необходимо сайта да е на български.
Предварително ви благодаря за отговорите.
 
От: Re: Купувам скрипт (сайт) за имоти

Здравейте, благодаря ви за отговора, има няколко доста хубави, но мен ме интересува конкретно да имат опцията да се избира града и квартала от карта
http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=2&rub=2 ето от този тип.
 
Със селектиране от карта ще е необходима допълнителна работа. Включих се в темата, просто защото по-горе казахте, че ви е необходима система подходяща за сайт за имоти.
Аз лично не мисля, че това ще бъде кой знае какъв плюс, на фона на дропдаун полето от което може да се избере град.

Въпреки това, успех в начинанието :)
 
От: Купувам скрипт (сайт) за имоти

Благодаря ви за което. Ще разгледам всичките, може да намеря нещо подходящо и без карта.
Поздрави.
 
От: Купувам скрипт (сайт) за имоти

Продавам домейна + системата на 9874.org (нямам време да я развивам).
Системата е къстъм. Давам име и парола за админ панела на ЛС, ако някой прояви желание.
Основните възможности на системата са:
- Неограничен брой обяви с неограничен брой снимки към тях
- Изпращане на директни запитвания към продавача
- Разделение на профилите на фирми и частни лица
- Филтър/търсене по различни критерии
- Одобряване на новопостъпилите обяви
- Темплейтна система (HTML-a е на 100% разделен от PHP кода, така, че всеки НЕпрограмист може да промени дизайна по свой вкус).
- Базисно SEO (SEO friendly URL-s, автоматично генериране на МЕТА кл. думи и описания на офертите).
 
От: Купувам скрипт (сайт) за имоти

Здравей имам изцяло авторска система за продажба на имоти,става дума за цена 250-300 лв ако имаш интерес ми пиши лично. :)
 

Горе