Купувам статии на всякаква тематика

cybervn

New Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Купувам статии на всякаква тематика. Изискванията са статиите да са над 300 думи, да са уникални (да не са публикуване никъде) и да са на Български език. Пращайте ми предложенията на ЛС, с заглавие на статията, дължина и цена.

Има малка уловка - правя разплащания само, чрез (Skrill) MoneyBookers
 
Последно редактирано:
От: Купувам статии на всякаква тематика

За сега е само Skrill, ако направиш с някои врътката skrill -> Epay аз нямам нищо против.
 
От: Купувам статии на всякаква тематика

Продавам следните статии:

67nmmu.jpg

думи: 472 (със заглавието)
цена: $3

a1mmaq.jpg

думи: 349 (със заглавието)
цена: $2.5

И една статия, която не се вписва в условието за брой на думите, но пък има интересни снимки:

21b7luo.jpg

думи: 149 (със заглавието)
цена: $1.5

Статиите са превеждани от английски и са 100% уникални.
 
От: Купувам статии на всякаква тематика

все още нямам ЛС, но ако може да се свържем по др начин ще е супер :)
 
От: Купувам статии на всякаква тематика

Купувам статии на всякаква тематика. Изискванията са статиите да са над 300 думи, да са уникални (да не са публикуване никъде) и да са на Български език. Пращайте ми предложенията на ЛС, с заглавие на статията, дължина и цена.

Има малка уловка - правя разплащания само, чрез (Skrill) MoneyBookers

Продавам следните статии:

a1mmaq.jpg

думи: 349 (със заглавието)
цена: $2.5

Статиите са превеждани от английски и са 100% уникални.

Най-странните въпроси от интервюта за работа през 2011 г.

:)
 
От: Купувам статии на всякаква тематика



Явно и други са превели статията (или някой я е превел, а други са я копирали/преразказали).
Може би трябваше да спомена, че статията е 100% уникална спрямо туловете за уникалност и сътветно за Google. Това, което липсва в почти всички от публикуваните статии, са кандидатите за работа. Тоест, в някои статии има само въпросите, в други въпросите и компаниите, в които са зададени, но не и на кандидатите за кой пост са били зададени съответните въпроси.
 

Горе