Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Всичко мина гладко!
Всеки, който има блог, може да си вземе Х(в зависимост от PR-а) лева за не повече от 15 минути. ;)
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Здравей!
Ако искаш мога да ти сложа във моят блог статия http://asenov[dot]net :)
Само, че ти пишеш статията :)
Цена: 3лв + добавяне във 40 социални мрежи (статията).. :)
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Имате ЛС !
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Само при мен ли стана недоразбиране. :)
Така и не ми каза какво се иска да се пише и за кой сайт. :))
Каза само "пиши и после ми кажи как да платя".. :)))
То да пиша, ама за кой сайт..каква тема...
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Иво извинявай но се получиха невероятно много предложения и явно съм се пообъркал хем водя някаква статистика.Сега ще погледна каква коренспонденция сме водили.
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Благодаря зя всички предложения.Ще се опитам до края на вечерта или най-късно утре сутринта да отговоря на всички.Бюджета със сигурност ще ми свърши та даже и ще го надскоча затова моля ви повече оферти не приемам.
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Безпроблемно :)
Успех!
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Всичко мина ок !
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Само мен ли ме излъга, поръча ми 2 статии - написахме ги и ти дадох epay адреса, а ти се покри и не ми пишеш вече. Както и да е, статиите си ги добавихме без твоя линк и с с теб повече не се занимавам.
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

mvmrik съжалявам че си се почуствал излъган но внимателно прегледах коренспонденцията помежду ни и не намерих съобщение в което да има линкове към статиите???Относно покриването, първо ме обижда мнението ти че за 20 лева бих се покрил, второ в петък и събота имаше Бгсайт а в неделя не работя.
Както и да е, решението ти че 2 дена забавяне на 20 лева са достатъчно основание дори без да изчакаш отговор от мен да оставиш отрицателен eTrader си е твое и аз го уважавам.
 
От: Купувам статии-постове в вашите блогове и саитове

Вече е без значение, казах ти че статиите се пишат и да преведеш парите, щяхме да поставим линка още с добавянето. Няма пари - няма и линк. Винаги искам първо да ми се плати, като не ти харесва това твой проблем. Никога не съм излъгал никой, но мен са ме лъгали много, за това действам така.

Относно статиите - вече са публикувани, все пак ще свършат някаква работа - колкото повече, толкова повече. Колкото до itrade и ти си ми праснал отрицателния, така че сме квит.
 

Горе