Купувам страници :)

anto

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам страници, които правят от реклама поне 100 лева на месец. Сайтовете трябва да са с БГ съдържание и да са регистирани поне от 1 година. Офертите пращатайте на лична.

Благодаря:)
 
От: Купувам страници :)

Ще ме извиняваш колега, но няма смисъл да пускам същата тема. И аз имам интерес към закупуването на 2-3 подобни сайта.
 
От: Купувам страници :)

Не бях обърнал внимание на това. Съгласявам се с Данчо.
 
От: Купувам страници :)

Здравейте !
Имам два сайта които не ги използвам и нямам време за тях и двата са с уникални дизайни сайтове те са www.bgspisanie.com и webnez.com цена и на двата сайта 150-200лв. Бгсписание излиза на 3та страница в гоогле при думата "Онлайн списание" webnez излиза също на 3та страница при дума "Обяви" ако има заинтересовани нека пишат :)
 
От: Купувам страници :)

Ако става дума за моите сайтове излиза някъде 70-100лв. на месец зависи, но напоследък гоогле дава много малко пари за клик... :( и двата сайта са регистрирани във всички линкове написани в seo.webnez.com ако има някой други въпроси пишете по темата ще я следя :)
 
От: Купувам страници :)

Продавам сайтове с над 100 лева на месец приход. Кой иска да си купи може да се свърже с мен.
 
От: От: Купувам страници :)

CyberBass, валидна ли е все още офертата ? Ако да, то прати ми мейл на hristiqn_chobanov @ abv.bg
 

Горе