Купувам "фейсбук" ваучери

От: Купувам "фейсбук" ваучери

50$

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Купувам "фейсбук" ваучери

Прибързано съм написал темата,искам да отбележа,че ми трябват ваучери във които не е нужно да свързвам кредитна карта.Устройват ме и заредени акаунти,чакам сериозни предложения.

Никога до сега не съм рекламирал във "фейса".
 
От: От: Купувам "фейсбук" ваучери

Мисля ,че в фейса неможе да активираш ваучер без кредитна карта.

напротив - може
 
От: От: Купувам "фейсбук" ваучери

И аз знаех че може,твоята оферта е много изгодна и ще се възползвам.

A каква е офертата, ако не е тайна и аз може да се възползвам.. :)
 
От: Купувам "фейсбук" ваучери

Тези реклами във фейсбук и в адуорс станаха толкова ненормално евтини...после се чудете що на клик е толкова рекламата, ами защото станаха безумно ниски цените на рекламите и безумно много безплатните ваучери на гугъла...
 
От: От: Купувам "фейсбук" ваучери

Зареден акаунт със 250$ за 39 лв.

това за ФБ ли е? От къде мога да си поръчам?


За другите които търсят реклама и ваучери, могат да видят моята коледна оферта http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29156
 
От: От: Купувам "фейсбук" ваучери

това за ФБ ли е? От къде мога да си поръчам?


За другите които търсят реклама и ваучери, могат да видят моята коледна оферта http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29156

И на мен ми стана много интересно ама работите са ала бала.
 
От: От: От: Купувам "фейсбук" ваучери

И на мен ми стана много интересно ама работите са ала бала.

Аз чакам отговор от ерос да каже някакви впечатления, ако е взел направо и аз да взимам...
 
От: Купувам "фейсбук" ваучери

Явно никой няма впечатления, все пак то няма как да имаш впечатление от нещо което не си пробвал, аз настоявах да взема от ClaseDeJugador прословутия фейсбук акаунт с парите но работите не станаха.
 
От: Купувам "фейсбук" ваучери

Ами как става, сигурно няква врътка с вирутални кредитни карти, айде ако някой го пробва да каже, може и аз да си барна някой акаунт
 
От: Купувам "фейсбук" ваучери

$75 за 18 лв. бива ли ? :)
 

Горе