Купувам: Купувам фейсбук групи

gorskiqmorski

Member
Рейтинг - 0%
0   2   0
И аз продавам една групичка със 17 500 души. В групата се купуват и продават автомобили, телефони, дрехи и т.н. Общо взето обяви. Добре се развива. Ако купувачът е с повече репутация и е от доста време тук, аз ще съм пръв в сделката. Цена по договаряне на лично.

Последно редактирано:

HighLifer

Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Предлагам 150,000 бг страница, активна доста, аудиторията е 98% от 25-34 години и само нагоре, 1400лв без коментар по цената

Последно редактирано:

Matey Hristov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Предлагам 150,000 бг страница, активна доста, аудиторията е 98% от 25-34 години и само нагоре, 1300лв без коментар по цената
Коя е тази страница?

Matey Hristov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
И аз продавам една групичка със 17 500 души. В групата се купуват и продават автомобили, телефони, дрехи и т.н. Общо взето обяви. Добре се развива. Ако купувачът е с повече репутация и е от доста време тук, аз ще съм пръв в сделката. Цена по договаряне на лично.
Ще я купя дай ми цена

Matey Hristov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Пичове .. Какво означава Легално. Видях страницата на highlifer , не ми хареса ... не е за мен. Не искам да отправям коментари и да правя лоша реклама , но не може да имаш супер добра страница с 150 000 фена - чисто статистически и да не я поддържаш.
Относно gorskiqmorski - Прекалено голяма сума искаш , за нещо незначително. 200 кинта за 17 000 човека в една група - която е за един точно определен град .. нищо мащабно.

gorskiqmorski

Member
Рейтинг - 0%
0   2   0
Пичове .. Какво означава Легално. Видях страницата на highlifer , не ми хареса ... не е за мен. Не искам да отправям коментари и да правя лоша реклама , но не може да имаш супер добра страница с 150 000 фена - чисто статистически и да не я поддържаш.
Относно gorskiqmorski - Прекалено голяма сума искаш , за нещо незначително. 200 кинта за 17 000 човека в една група - която е за един точно определен град .. нищо мащабно.
"Не съди книгата по корицата", групата не е само за ЕДИН град (точно един град), в групата има хора от цялата страна, много малко са процентите от този град който е написан. Името се сменя най-лесно. В такива групи влизат всякакви хора. Аз ти казах, може да направим коментар по цената. Ти нищо не ми писа, значи не си съгласен.

HighLifer

Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Продадена е вече, другият път дай на хората един отговор с Да или Не и това е :), чисти сметки добри приятели

Горе