Купувам фейсбук профили и страници

devoid

Active Member
Здравейте колеги,

Търся да закупя (всякакви(не само български)) стари и активни фб профили, , независимо от броя приятели и последователи (разбира се колкото повече толкова по добре) , също така и фб страници на всякаква тематика (без тинейджърскии) , и пак няма значение от страната.
Също така ми трябват неограничен брой, стари фб профили ( от 2 год нагоре ) , без значение от приятелите.

Разполагам с 4 цифрен бюджет в евро, моля само за сериозни предложения на ЛС с линк, цена и история. Плащане Paypal, WU, Skrill, MG, Еконт, каквото се сетите. Може и лично (най добре)
 
Последно редактирано:
От: Купувам фейсбук профили и страници

Също така ми трябват неограничен брой, стари фб профили ( от 2 год нагоре ) , без значение от приятелите.
 
От: Купувам фейсбук профили и страници

Имаш лично съобщение
 
От: Купувам фейсбук профили и страници

Нямам право да пращам лични съобщения иначе бих пратил.
 
От: Купувам фейсбук профили и страници

^ Има в предвид, че е писал ЛС на автора на темата, не на теб.
 
От: Купувам фейсбук профили и страници

Здравейте колеги,

Търся да закупя (всякакви(не само български)) стари и активни фб профили, , независимо от броя приятели и последователи (разбира се колкото повече толкова по добре) , също така и фб страници на всякаква тематика (без тинейджърскии) , и пак няма значение от страната.
Също така ми трябват неограничен брой, стари фб профили ( от 2 год нагоре ) , без значение от приятелите.

Разполагам с 4 цифрен бюджет в евро, моля само за сериозни предложения на ЛС с линк, цена и история. Плащане Paypal, WU, Skrill, MG, Еконт, каквото се сетите. Може и лично (най добре)

страница с 2000 харесвания изкарваща пари интересува ли те
 
От: Купувам фейсбук профили и страници

Предлагам страница 103 000 фена + Предимно Българи в момента има седмичен рийч 600 000 достигнати 60 000 ангажирани! + 600 фена тази седмица.
Страницата е 100% натурална очаквам оферти - за 1 стотинка фена И ПОД няма да я дам ! :)
 
От: Купувам фейсбук профили и страници

Здравейте, имам facebook профил със 3,8к приятели, 1020 последователи и 200 харесани страници.
Изкупувате ли ги още?
 
От: Купувам фейсбук профили и страници

Повече от месец и темата не е пратена в кофата?
 
От: Купувам фейсбук профили и страници

Не е влизал от форума почти един месец. :lol:
 

Горе