Купувам фейсбук страници с над 50 000 фена

Miroslav Hristov

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, интересувам се от фейсбук страници с много хора вътре. Трябват ми хора от България. Фейсбук групи също мога да купя. Страниците ми трябват за да рекламирам фирмата си, става въпрос за недвижими имоти. Важно е всеки ден обявите да достигат до много, различни хора от цялата страна. За това страниците трябва да са с прилично име.

Спешно е

скайпа ми е miroslav.hr
имейл [email protected]
 
От: Купувам фейсбук страници с над 50 000 фена

Здравейте, интересувам се от фейсбук страници с много хора вътре. Трябват ми хора от България. Фейсбук групи също мога да купя. Страниците ми трябват за да рекламирам фирмата си, става въпрос за недвижими имоти. Важно е всеки ден обявите да достигат до много, различни хора от цялата страна. За това страниците трябва да са с прилично име.

Спешно е

скайпа ми е miroslav.hr
имейл [email protected]


Ехее, щом във всички постове за ФБ си пуснал въпроса ти значи е спешно :)... Дай линк към сайта ти...
 
От: Купувам фейсбук страници с над 50 000 фена

За да пуснеш в този форум обява ти трябват 10 постинга, трябваше да пиша и нормално да го сторя в теми които ме интересуват. Ако имаш страница или група за продан се свържи с мен.
 
От: Купувам фейсбук страници с над 50 000 фена

И аз Купувам фейсбук страници, но може и по-малки, с над 5000 души все пак, София е с предимство, купувам и имеили
0898751856
 

Горе