Купувам: Купувам фейсбук страници

antonio741

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам всякакви фейсбук страници. Който има интерес да ми пише ЛС :) :p
 
От: Купувам фейсбук страници

И аз се записвам, също търся да закупя ФБ страници. Ако някой има предложение да ми пише на ЛС. Благадаря
 
От: Купувам фейсбук страници

Продавам около 100к чуждестранни фенове, които са почти неактивни (почти) незначи напълно! Има начини да се вдигат, ако някой има нерви и какво да ги прави в случая нито имам нерви, нито имам какво да ги правя.

ВСИЧКО 150 лева!

Относно темата.
Дай повече инфо, какви страници под всякакви е много общо казано по точно ценови диапазон.
В случая давам 100к за 150 лева, но имам и БГ активни страници над 100 000 фена, които никога не бих дал за смешни пари и могат да се ползват за най-различни дейности. Трафик/реклама/продажби и т.н
За това е хубаво човек да знае, какви пари даваш и за какъв брой фенове от колкото до колко според, какво и т.н за да спестят и твоето и тяхното време.

Ще дам пример. Сега аз ти пращам линк до страниците ми, като ще очаквам реална чиста цена за това, което са в случая и ти ми даваш оферта 200 лева.... аз ти тегля едни тънки и готово :D така времето и на двамата е загубено :)

Поздрави
 
От: Купувам фейсбук страници

Здравей, ако все още купуваш фб страници пиши ми :) Имам страници за продаване, който са много активни!!!

Поздрави!
 
От: Купувам фейсбук страници

Купувам фейсбук страница на английски. 0.07 на фен или 7 стотинки. Моля пишете с предложения
 
От: Купувам фейсбук страници

Ако някои се интересува продавам страница със 125 000 лайка. Предимно женска аудитория.
 
От: Купувам фейсбук страници

Аз също търся фейсбук страници моля пишете ми :)
 
От: Купувам фейсбук страници

Аз също търся фейсбук страници моля пишете ми :)

С какъв бюджет разполагате?
Имам 125 000 фена активна страница с 1.4милиона рийч седмично и по 2500-3000 нови фенове.
 
От: Купувам фейсбук страници

Ако може линк към страницата на лични. Благодаря!
 
Здравейте, търся да закупя фейсбук страници. Феновете държа да са български! Пишете на лично
 
Здравей, видях че купуваш български страници, имам една активна с 102.000+, ако си заинтересован драсни или остави скайп за връзка. Благодаря предварително. :)
 
Здравейте , Интересувам се от страници/профили със аудитория от майки/родители.Моля пишете на лично с подробности и оферти.

Благодаря!!!
 

Горе