Купувам: Купувам фейсбук страници

Рейтинг - 100%
1   0   0
Извинявам се, че пиша в темата на колегата но не ми позволява да пусна нова тема.

Търся да купя фейсбук страница/и с кулинарна, хранителна, гурме, здравословна и подобна насоченост. Желателно е да има поне 1000 харесвания. Същото така огромно предимство, ще бъде ако голяма част от аудиторията е по-възрастна и е от София и региона.
Весели празници !

HighLifer

Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Извинявам се, че пиша в темата на колегата но не ми позволява да пусна нова тема.

Търся да купя фейсбук страница/и с кулинарна, хранителна, гурме, здравословна и подобна насоченост. Желателно е да има поне 1000 харесвания. Същото така огромно предимство, ще бъде ако голяма част от аудиторията е по-възрастна и е от София и региона.
Весели празници !
Пиши ми на лично.

thatsmyname

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! Продавам ФБ страница от 38 000 харесвания. Страницата е създадена преди месец и половина и феновете са напълно реални и активни, за това цената е малко по висока! За контакт на ЛС в страницата или:
[email protected]

Страницата се казва: “Музикалната страничка”
Цена: 400 лв. за сериозни!

msg

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Имам английска страница на бмв 27 000 харесвания

Страница smart phones английска 20 000

Christiano Ronaldo 13 000

Djeni

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, купувам фейсбук страници над 5 000 човека страниците може да са БГ или ЕN предлагайте в темата или на лични
Здравейте продавам страницата си със 10284 хора кажете цена и се договаряме

Terezalulova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Не знам дали успях да Ви пратя съобщение, ако искате се свържете с мен и аз продавам 0883668383

Горе