Купувам фенове от Англия

От: Купувам фенове от Англия

Здравей,мисля че мога да помогна.Пиши ми на ЛС страничката,за да мога да я видя и да ти дам конкретно предложение.Имай на предвид,че феновете ще бъдат само натурални и няма да бъдат правени чрез Лайк джакинг и тем подобни простотии..

Поздрави!
 
От: Купувам фенове от Англия

Здравей,мисля че мога да помогна.Пиши ми на ЛС страничката,за да мога да я видя и да ти дам конкретно предложение.Имай на предвид,че феновете ще бъдат само натурални и няма да бъдат правени чрез Лайк джакинг и тем подобни простотии..

Поздрави!

Здравейте, Изпратих Ви ЛС!
 
От: Купувам фенове от Англия

@hivanova

Здравейте,

Не зная точно какво ви дава възможността да ми сложите iTrader Некоректен!След като не съм отговорил за 10 дни не мислите ли,че може да съм ангажиран?Аз ви написал че мога да помогна!Да съм взел пари?Да не съм свършил работа с която съм се наел?

Имайте на предвид,че аз не работя за вас!Пожелавам ви успех да си намерите човек,който да ви помогне да си набавите желаните хора!
 
От: Купувам фенове от Англия

@Nickmitov, Има нещо наречено етика, явно Ви е чужда думата, но след като сте "ангажиран', най-малко което можете да направите е да уведомите човека и да не Ви чака!
 

Горе