Купувам Adsense Сайтове

Stop

Active Member
Рейтинг - 100%
32   0   0
Здравейте,

Ако имате сайтове който бихте желали да продадете и отговарят на следните изисвания, моля изпратете ми необходимата информация и аз ще ви направя оферта.

ИЗИСКВАНИЯ:

-МИНИМУМ $15 на месец от адсенс
-Уникално Съдържание
-БЕЗ Ауто блогове, видеота, и съдържание неприемливо за АДСЕНС, Еротика и Хазарт

Нужна информация за да направя оферта:

- Screenshot на URL channel на сайта ПО МЕСЕЦИ

Колкото по голяма статистика получа, толква повече пари съм слонен да заплатя за вашия сайт. Парите варират между 6-12 пъти месечен доход.

БЮДЖЕТ - 1000 лв.
 
От: Купувам Adsense Сайтове

За да ти продаде някой сайта си за 6-12 месечен доход, значи нещо му има. Имам в предвид на самия сайт. Нали не мислиш че нещо което примерно ми носи по 500 евро на месец ще ти го дам за 3к. Или трябва да съм на комбинация от доста сериозни хапчета или през ден да ме прибират с "УАЗ-ките" на Бърза Помощ, като пожарната предварително ме смъква от тавана на разни блокове. Просто имай в предвид, че никой собственик на сайт имащ каквито и да е доходи ще го даде за подобна сума. Ако пък се намерят такива трябва да ги гледаш под лупа за да не останеш с пръст в ... Това е приятелски съвет, не го приемай като критика към теб а към това което може да ти се предложи ;)
 
От: Купувам Adsense Сайтове

За да ти продаде някой сайта си за 6-12 месечен доход, значи нещо му има.
Наистина няма логика актив да бъде продаден за дохода, който генерира в период от 6 до 12 месеца.
 
От: Купувам Adsense Сайтове

За да ти продаде някой сайта си за 6-12 месечен доход, значи нещо му има. Имам в предвид на самия сайт. Нали не мислиш че нещо което примерно ми носи по 500 евро на месец ще ти го дам за 3к. Или трябва да съм на комбинация от доста сериозни хапчета или през ден да ме прибират с "УАЗ-ките" на Бърза Помощ, като пожарната предварително ме смъква от тавана на разни блокове. Просто имай в предвид, че никой собственик на сайт имащ каквито и да е доходи ще го даде за подобна сума. Ако пък се намерят такива трябва да ги гледаш под лупа за да не останеш с пръст в ... Това е приятелски съвет, не го приемай като критика към теб а към това което може да ти се предложи ;)

Експерте,
Много хора си продават точно така сайтовете, затова не виждам защо трябва да ги обиждаш.
А като искаш да ми даваш приятелски съвети, ми ги давай на лично, вместо да обиждаш тук хората които биха си продали сайта за едногодишната печалба, аз няма да ти обяснявам как се формира цената на сайта, наи-малкото съм го обяснил в първия си пост много ясно а именно:

"Колкото по голяма статистика получа, толква повече пари съм слонен да заплатя за вашия сайт. Парите варират между 6-12 пъти месечен доход."

Писна ми от експерти, ръсещи глупости, само и само да натрупат борй постове и съответно линкове към сайтовете им които правят по 500 евро на месец.

По добре да имаш 10 мнения, ама да си помогнал на някой отколкото 1000 чист спам, ЗАТОВА ПРИЯТЕЛСКИТЕ СЪВЕТИ САМО НА ЛИЧНО, аз с приятелите си не си говоря пред публика
 
От: Купувам Adsense Сайтове

Наистина няма логика актив да бъде продаден за дохода, който генерира в период от 6 до 12 месеца.

Разбира се, че няма, друго си е да искаш 2000 лева за сайт за игри с 30 посещения на ден примерно, с близък до 0 доход. Ся, друг е въпросът дали има балами които да ги дадат.

Сега, аз не съм експер голям и не претендирам да знам много, но съм продал/купил доста сайтове, та моя скромен опит е че цената е варира х10 месечния приход на сайта (като тук говорим за неголеми сайтове с до 10-20 хиляди посещения на ден) За другите (примерно дир.бг нещата стоят по различно), защото там има бизнес план все пак и маркетинг.

Та Харкон, поради липсата на бизнес план, маркетинг и най-малкото визия за развитие, ние - малките търговци сме се спрели на формулата х10. Разбира се, твоя да кажем опен сорс сайт, може да има потенциала да стане още по-печеливш, и да го продадеш примерно за х100 по месечния му приход, защото има потенциал !!! Но потенциала при нас малките търговци, е слаба ракия :) т.е. няма тежест. И знаеш ли защо? Защото теоретично - всичко има потенциал, дори и този Цайтгайст сайт който си постнал.

Та Иво94, значи ти ще си един от многото, които искат да продадат сайт, заради яката идея на сайта, вложеното време и труд в него (който прави да кажем 1000 посещения на ден с приход 50 лева на месец) за да кажем 5000 лева. Нали така (защото никога не би го продал за х10 или х12 месечния приход, щото това би означавало да кажем 500 лева)?
Но реалността е че ще си пак един от многото, на които сайта им се е сринал, и от 1000 посещения си почнал да правиш 100 на ден, и хем ще си останеш без 500 лева, хем без сайт, само защото има потенциал и струва мноооогооо повече...

И ще си във своето право, защото си инвестирал толкова време, да кажем да разбереш как работи този опен сорс, да смениш логото и фона и прочие....

П.С. Простете ми спама, не се сдържах да не отговоря на експертите :D, човека пише тема, отговаряйте му ако имате какво да му предложете, не му давайте акъл, той си има...
 
Последно редактирано:

Горе