Купувам Adsense акаунт

По принцип не може, рискуваш да те баннат. А това обикновено става, когато натрупаш прилична сума :). Но може пък и да не стане.
 
От: Купувам Adsense акаунт

Регистрирваш се без пари в Adsense обаче ще се наложи да се запознаеш с политиката им...:)
Какво купуваш? :)
 
Последно редактирано:
От: Купувам Adsense акаунт

Защо, да не са те баннали вече?
Или искаш да се водиш на чуждо име?
 
От: Купувам Adsense акаунт

Имах акаунт, но ме баннаха. ТОва беше преди 2 години някъде. Тогава бях млад и зелен и си мислех, че мога да извъртя гугльото... кво да правиш ...детски работи :D
 
От: Купувам Adsense акаунт

няма как да ги извъртиш..ако искаш нов акаунт.всичко ново..име..адрес..ип..нов доставчик. абе всичко различно.

Имах акаунт, но ме баннаха. ТОва беше преди 2 години някъде. Тогава бях млад и зелен и си мислех, че мога да извъртя гугльото... кво да правиш ...детски работи :D
 
От: Купувам Adsense акаунт

DELETE PLS
 
Последно редактирано:
От: Купувам Adsense акаунт

то хубаво ама рано или късно ще го хванат. а паричките къде ще ходят? как ще си ги взима?:)
Ако си съгласен, продавам ти акаунт с вече регистриран адрес и 30 евро в него. Пиши на лично ако се интересуваш. Ще спестиш време :)
 
От: Купувам Adsense акаунт

Регни родата по-добре или и тях си ги изгърмял :twisted:

Рискуваш с бан, че и пари ще дадеш
 
От: Купувам Adsense акаунт

Добре де не ми е ясно едно, защо да не може да се регистрираш отново? Преди 2 години и аз получих бан. Репортвах за него и ми отговориха, че няма да изпълнят молбата ми и да ми премахнат бана. След около 3/4 месеца си регистрирах пак акаунт с моите данни, но с друг мейл и всичко е тип топ от тогава.
 
От: Купувам Adsense акаунт

кофти че си написал това защото в Гугъл работят и българи (София) а те могат да прочетат това което си написал.. кто нищо ще получиш бан.
 
Последно редактирано:
От: Купувам Adsense акаунт

И ти за по-сигурно реши да му цитираш цялото мнение. Да не вземе да изчезне, след като го промени.
 
От: Купувам Adsense акаунт

По принцип няма проблем да се регистрираш отново, но ако са баннали домейна - няма шанс да използваш адсенс.
 
От: Купувам Adsense акаунт

Нека да не забравяме, че гугъл имат и представителство в Ирландия, което изпраща печалбите от АдСенса и тъй като ние сме също в ЕС за нас важат доста нови правила за опериране с Гугъл. Отношения Гугъл-физическо лице и Гугъл-фирма в БГ имат своята специфика и ако се "шмекерува" е напълно възможно да се събуди интереса на НАП. Съветът ми е да прочетете внимателно условията за ползване на услугата Google Adsense ако сте решили да се занимавате сериозно с подобен тип бизнес.
 
От: Купувам Adsense акаунт

Нека да не забравяме, че гугъл имат и представителство в Ирландия, което изпраща печалбите от АдСенса и тъй като ние сме също в ЕС за нас важат доста нови правила за опериране с Гугъл. Отношения Гугъл-физическо лице и Гугъл-фирма в БГ имат своята специфика и ако се "шмекерува" е напълно възможно да се събуди интереса на НАП. Съветът ми е да прочетете внимателно условията за ползване на услугата Google Adsense ако сте решили да се занимавате сериозно с подобен тип бизнес.
Айде айде, престанете вече да говорите за регистрация пред НАП и подобни глупости, а специално ти ми приличаш на кръчмаря.
 
От: Купувам Adsense акаунт

кофти че си написал това защото в Гугъл работят и българи (София) а те могат да прочетат това което си написал.. кто нищо ще получиш бан.
Работят българи, но не в София, а в Дъблин.
 
От: Купувам Adsense акаунт

Толкова се изписа за тая рег по ДДС.И какво сега,някой да има глобен?Някъде да има факти за това?
Какъвто беше резултата с одисеята по премахване на торентите,такъв ще е и с тази боза с ДДС.
 

Горе