Купувам Facebook страници.

cmstudiobg

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Интересуват ме страници с 25-30K фена, трябва да са межу 13-24 годишни поне 70% от тях.(Българска аудитория)
 
От: Купувам Facebook страници.

Колко страници ти трябват? Моята оферта е - правиш фен страница (както ти си я наречеш, ползата е, че ще имаш заглавието, което ти искаш и настройките).... А аз ти добавям колкото искаш фена на колкото искаш страници. 10 000 фена ги добавям до 1 седмица МАХ. Колко фена искаш и колко страници и най-важното - колко плащаш на 10 000 фена? :) Прати лично ако искаш... Аз съм твоят човек.
 
От: Купувам Facebook страници.

Колко страници ти трябват? Моята оферта е - правиш фен страница (както ти си я наречеш, ползата е, че ще имаш заглавието, което ти искаш и настройките).... А аз ти добавям колкото искаш фена на колкото искаш страници. 10 000 фена ги добавям до 1 седмица МАХ. Колко фена искаш и колко страници и най-важното - колко плащаш на 10 000 фена? :) Прати лично ако искаш... Аз съм твоят човек.
Имаш червено от мен! :)
 
От: Купувам Facebook страници.

Колко страници ти трябват? Моята оферта е - правиш фен страница (както ти си я наречеш, ползата е, че ще имаш заглавието, което ти искаш и настройките).... А аз ти добавям колкото искаш фена на колкото искаш страници. 10 000 фена ги добавям до 1 седмица МАХ. Колко фена искаш и колко страници и най-важното - колко плащаш на 10 000 фена? :) Прати лично ако искаш... Аз съм твоят човек.


10 000 фена за 1 седмица и смятай как ще му блокират страниците. Това не е работа за неопитни
 
От: Купувам Facebook страници.

10 000 фена за 1 седмица и смятай как ще му блокират страниците. Това не е работа за неопитни

Струва ми се, че не аз съм неопитния... :) 10 000 за една седмица е нормално, ако имаш много фен страници, от които да разпространяваш + това приемам плащането след извършването на услугата, за да се увери поръчителя на лайковете, че всичко е точно. :)
 
От: Купувам Facebook страници.

И аз продавам страница с 1000 харесвания и нещата са добре с всеки изминал ден засега лайковете стават по 50 средно. Има амбиции за много силно развитие , почти всички почитатели там са силно таргетирани. цената варира от между 350 - 500 лв . Ето и контакт skype : tomi_linkov , телефон : 0888657864
 

Горе