Купувам youtube акаунт.

идея

Active Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Купувам youtube акаунт по възможност с повече абонати.
Но бих разгледал и други.
 
От: Купувам youtube акаунт.

интересува ме да има абонати, но истински не от addmefast , youlikehits , adfly, like4like и други подобни. Имам такъв акаунт с изкуствено направени абонати от такива сайтове, но не ми върши работа и не търся втори такъв.
 
От: Купувам youtube акаунт.

Здравей , какво по точно ти трябва Нов акаунт създаден от друг ? Или ти трябват просто абонати на твоя канал ? Ако искаш добави ме в скайп мога да предложа и двете да обсъдим.
skype: webmast367
Поздрави
 
От: Купувам youtube акаунт.

Да, Търся да купя акаунт. Такова е и заглавието на темата.

Добавяне на абонати по изкуствен начин НЕ търся. Имам такъв акаунт с изкуствено добавени абонати които са само за красота. Абсолютно БЕЗПОЛЕЗНИ са.

Търся акаунт , но НЕ с изкуствени абонати от addmefast , youlikehits , adfly, like4like и други подобни.
 
От: Купувам youtube акаунт.

Някъде написах ли сайтчетата , където ми изброяваш ? Говоря за много по естественни от тези , които някой може да ти продаде , но ми мина желанието да губя време. Успех с търсенето !
 
От: Купувам youtube акаунт.

дублиране на поста
 
Последно редактирано:
От: Купувам youtube акаунт.

Говоря за много по естественни от тези , които някой може да ти продаде !

Няма по-естествени и по-малко естествени.
Има само ЕДИН естествен начин някой да ти стане абонат. Когато ти види видеото и го хареса дотолкова,
че да поиска да не изпуска следващите ти видеа и тогава цъка на subscribe. Ако цъкането на subscribe НЕ Е по тази причина то тогава е изкуствено направен абонат.

Хората изкуствено се абонират и цъкат на subscribe
1. защото получават точки
2. защото получават центове
3. защото получават реципрочен subscribe.
4. защото го правят неосъзнато.
5. защото са измамени по някакъв начин да го направят

Както и да го правиш твоя начин е някой измежду изброените 5 (или комбинация), и такъв акаунт не ме интересува.

Обяснявам го това за хората които незнаят, за да не се подлъгват , когато някой им обещава че ще им напълни акаунт с лайкове, views, абонати, репинове и т.н. Положителното от тази операция е само покачване на бройката чрез кухи акаунти и профили създдени от webmaster-и само и единствено за самата бройка. Да, стоят реални хора зад тях , но те не са нормални потребители, а likemaker-и, и последното нещо, което ги интересува тях е вашия продукт или услуга.
 
Последно редактирано:

Горе