Купуване на изтичащ домейн

dekemvri

Well-Known Member
Не успях да намеря информация във форума, затова отварям нова тема.

Как мога да купя домейн, който ще изтече скоро, като таксата за това да не е много висока. Видях че godaddy имат подобна опция, но ме интересува къде е най-добре да запазя домейна и да не се налага постоянно да проверявам дали се е освободил, както и да не го изпусна. Каквато и информация по темата да знаете ще ми е от полза.
 
От: Купуване на изтичащ домейн

auctions.godaddy.com 5 долара на година е регистрацията и има екстри за следене и ти праща мейл ако някой даде повече от теб и си пише колко остава до края на аукциона. livecodes.blogspot.com - кодове за сваляне на цена за нови домейни, подновявания и др.
 
От: Купуване на изтичащ домейн

Как мога да купя домейн, който ще изтече скоро, като таксата за това да не е много висока. Видях че godaddy имат подобна опция, но ме интересува къде е най-добре да запазя домейна и да не се налага постоянно да проверявам дали се е освободил, както и да не го изпусна. Каквато и информация по темата да знаете ще ми е от полза.

Здравей,
Джеймс ти отговори. Аукциона си струва.

Ако пък се интересуваш от конкретен домейн:
Domain Buy Service: Just $69.99 per domain name + commission!
копирах го от сайта на годадди, но всеки регистрар предлага такава опция. Никога не съм ползвал, така че не знам дали работи ... или само ти взимат парите.
 
От: Купуване на изтичащ домейн

Здравей,
Джеймс ти отговори. Аукциона си струва.

Ако пък се интересуваш от конкретен домейн:
Domain Buy Service: Just $69.99 per domain name + commission!
копирах го от сайта на годадди, но всеки регистрар предлага такава опция. Никога не съм ползвал, така че не знам дали работи ... или само ти взимат парите.

Ами интересувам се от конкретен домейн, в годади май е само за наличните домейни в аукциона, ако не се лъжа. Харесал съм си един домейн, който изтича след 50 дни и искам да го регна някъде, за да не го изпусна. Това за 70$ май ми трябва на мен?!?
 

Горе