Купуване на страница във Фейсбук

misho0

Member
Харесах си една страница във Фейса и се договорихме с човека да я купя... Но нито той нито аз нямам идея какви са процедурите...може ли да прехвърля страницата в моят акаунт или не....
 
От: Купуване на страница във Фейсбук

Може, прави те администратор и ти махаш него. Въпроса е да внимаваш да не те измами, да вземе парите и да си остане администратор махайки теб..
 
От: Купуване на страница във Фейсбук

Харесах си една страница във Фейса и се договорихме с човека да я купя... Но нито той нито аз нямам идея какви са процедурите...може ли да прехвърля страницата в моят акаунт или не....

Мда обърни внимание на това което казва soyo, вчера мисля че четох тема в която една госпожа се оплакваше от измама с някаква фейсбуук група - пратила парите направили я мениджър на контента (не съм сигурен дали се казва точно така) и след това я изтъркали.

Та с няколко думи: Много като тебе вече плакаха! :)

Внимавай.
 
От: Купуване на страница във Фейсбук

Може, прави те администратор и ти махаш него. Въпроса е да внимаваш да не те измами, да вземе парите и да си остане администратор махайки теб..

Но ако утре той си закрие своят профил / акаунт във Фейсбук дали и страницата също ще бъде закрита или аз вече като съм администратор запазвам страницата в моят профил.
 
От: Купуване на страница във Фейсбук

Ако има повече от 1 администратор , няма да има проблем.
 
От: Купуване на страница във Фейсбук

Тези покупко - продажби са леко неясни и внимавайте да не набивате големи за вас суми. Щото се купуват и продават неща, които не контролирате вие, а фесбука...
 
От: Купуване на страница във Фейсбук

Хубаво е сделката да се осъществи със среща :)
 

Горе