Купуване на фейсбук страница въпрос ?

manqga

Member
Здравейте искам да купя 1 фейсбук страница но проблема е че момчето което я продава е в чужбина и среща не е възможна. Как може да направим сделката без да ме излъже, както аз така и тои няма доверие на другия. Няма ли някой сайт за подобни сделки ?
 
От: Купуване на фейсбук страница въпрос ?

Като си нямате доверие къде сте тръгнали да правите бизнес?
Доколкото знам няма такъв сайт, понеже продажбата на такива страници не е позволена от фейсбук.
Някакъв изход от това е да ти помогне някой на който имаш доверие, да кажем някой от членовете на форума тук... или някой известен и с име на честен човек, който няма да си позволи да продава номера. И съответно другата страна по същия начин да има доверие на този човек.
Но да се върна на първото си мнение - като си нямате доверие не правете сделката: трябва доверие в партньора когато се прави бизнес и се сключват сделки.
 
От: Купуване на фейсбук страница въпрос ?

Човека не е от форума иначе нямаше да има проблеми.Ми все пак човека е непознат нормално е да му нямам доверие :)
 
От: Купуване на фейсбук страница въпрос ?

Здрасти,
препоръчвам ти да прочетеш тази тема - Няколко прости правила при търговията с фейсбук страници

Иначе за въпроса ти - дай му 50% от парите по пейпал. В никакъв случай не ги пускаш като подарък, a на дефолт опцията, като goods. Там пишеш - превеждам половината пари за договорената работа с човек или нещо подобно. Като му пратиш половината пари или по-малка част от половината, както се договориш, те прави админ. Гледай да те направи на ниво manager. Като те направи му пращаш останалите. Ако нещо се изебе съвсем учтиво му казваш да ти направи refund или ще пуснеш диспут. С описанието, че това е половината част от сделката имаш голям шанс да си ги върнеш. Това е накратко.

И последен съвет - гледай да не правиш бизнес с индийци, 99% са цигани и скамват. Имай си едно наум с пакистанците.
 
От: Купуване на фейсбук страница въпрос ?

Мерси много за съветите
 
От: Купуване на фейсбук страница въпрос ?

За нищо, използвай благинките на фб трафика, докато все още го има и успех :)
 

Горе