Курс по Основи на Инвестирането на Капиталовите пазари + Промо Код

blackout8

Well-Known Member
Здравейте на всички, ще бъда кратък.


Ако си задаваш следните въпроси:

„Знам, че парите могат да работят за мен, но не знам как да стане това“

„Не съм доволен как професионалните дружества управляват парите ми, как да се справя по-добре от тях?“

„Писна ми … искам вече парите да работят за мен!“
„Искам сам да инвестирам парите си, но ме е страх да не ги загубя“


„Имам 5 000 лева, в какво да ги вложа?“

„Успях да увелича дохода си и да спестявам повече пари, но какво правя сега?“

„Искам да имам активи, които да изплащат всичките ми месечни разходи“

„Как да постигна висока доходност?“

„Как да изградя инвестиционен портфейл, за да се пенсионирам до 15 години?“

„Искам да стана финансово свободен, но си нямам идея как да стане това, моля помогни!“

Или ако ако до сега:

  • Никога не си отварял инвестиционна платформа, не си купувал акции и финансови инструменти, но мислиш, че вече е назряло времето, в което искаш да създадеш инвестиционен портфейл.
  • Искаш да изградиш правилната инвестиционна основна, с чиято помощ след време да намериш златните инвестиционни възможности.
  • Искаш сам да контролираш парите си. Да ги инвестираш спрямо изискванията си, за да можеш да ги управляваш по най-добрия начин.
  • Наясно си, че това, което си пробвал до сега, трябва да бъде променено. Търсиш промяната, за да постигаш финансовите целите си.
  • Искаш да изградиш своята собствена инвестиционна машина, която неуморно ден и нощ, да работи за теб. Машина, която има една основна цел - да направи така, че парите да работят за теб, а не ти за тях.
... то може да се запознаеш с курса Основи на Инвестирането на Капиталовия пазар ...

А специално за Предприемач.ком има и Промо Код с 10% отстъпка от цената:

PREDPRIEMACH10

Ако искате да се запознаете по-подробно с информацията относно курс >>> цък
 
Количка няма нужда, а някой друг ред код и се минава без нея.
Отделно мога да си поръчам 9223372036854775807 курса втф, трябва да е по един продукт с една бройка. Пак няколко реда код.
ИСка ми парола без да е ясно за какво. Плащането не автоматично и трябва да те подсещам??
 
Сайта може да е по - добър, но реално курса е важният в случея.
Какво ще научиш от него и как може да го приложиш!
За хора които искат да знаят повече за инвестирането в капиталовите пазари определено ще помогне!
 
не му се доверявай бе БАТЕ. Що си мислиш че като предлагаш услуга трябва да даваш 1к+ за сайт, като можеш за 100 да си го направиш красив с функционалности? В случая не е важно сайта а услугата, а тя е със сигурност качествена. Само не мога да разбера защо спамиш и търсиш под вола теле във всяка една тема? Отделих време, да ни разгледам профила, никът ти е 100% правилен, ХЕЙТЪР. Дано @Blinky да вземе нещата в свои ръце.
Точно така, услугата е важна - но сега да обяснявам за minimum viable product, нямам нито време, нито съм убеден, че ще го разбере.
 
@хейтър по-душа и дейност, но все пак благодаря ти данчо за ревюто:
T5m6Zcq.png
 
И мен не ме спечели този курс с тези clickbait изказвания, но не мога да кажа че не е добър, защото сайта му не е добър ...
По скоро нека да е като градивна критика към автора - Лошо направен сайт за потребителя изглежда повече като scam, особено когато се опитваш да му вземеш парите. Представи си че имаш супер готин курс, курс който е наистина полезен за хората и те трябва да го имат и ти вярваш много в това. Но водиш този курс в някаква тясна барака, без прозорци, бюрото ти е от нечия врата, столовете са кашони. Когато си в интернет пространството сайтът ти е точно твоят офис. Ако искаш да впечатлиш потребителя, покажи му добър и лъскав офис. Има колеги от форума, които могат да ти спретнат за 200-300 лв добре изглеждащ сайт.

пс: Защо ревютата са скрийншоти ? По-достоверно е, поне за мен, да са директно от FB ( има такива плъгини ).

Иначе успех с начинанието. Аз също се оглеждам за интересни курсове с които да си повиша знанията, така че този форум е правилното място да го рекламираш :)
 
И мен не ме спечели този курс с тези clickbait изказвания, но не мога да кажа че не е добър, защото сайта му не е добър ...
По скоро нека да е като градивна критика към автора - Лошо направен сайт за потребителя изглежда повече като scam, особено когато се опитваш да му вземеш парите. Представи си че имаш супер готин курс, курс който е наистина полезен за хората и те трябва да го имат и ти вярваш много в това. Но водиш този курс в някаква тясна барака, без прозорци, бюрото ти е от нечия врата, столовете са кашони. Когато си в интернет пространството сайтът ти е точно твоят офис. Ако искаш да впечатлиш потребителя, покажи му добър и лъскав офис. Има колеги от форума, които могат да ти спретнат за 200-300 лв добре изглеждащ сайт.

пс: Защо ревютата са скрийншоти ? По-достоверно е, поне за мен, да са директно от FB ( има такива плъгини ).

Иначе успех с начинанието. Аз също се оглеждам за интересни курсове с които да си повиша знанията, така че този форум е правилното място да го рекламираш :)
Благодаря, но това е нищо повече от long sales copy - отделно ми е чудно на каква база реши, че изглежда скам?
Едно не разбирам хем имам мнения от хора, които са авторитети и не само, хем имам поръчки и хем потребителя мисли, че е скам - може ли да кажеш какво се счита за добра конверсия и какво е скам, за да си сравня моите конверсии :)

Ще се радвам да ми дадеш насока за плъгин, който взима директно коментарите под пост :)
 
Благодаря, но това е нищо повече от long sales copy - отделно ми е чудно на каква база реши, че изглежда скам?
Едно не разбирам хем имам мнения от хора, които са авторитети и не само, хем имам поръчки и хем потребителя мисли, че е скам - може ли да кажеш какво се счита за добра конверсия и какво е скам, за да си сравня моите конверсии :)

Ще се радвам да ми дадеш насока за плъгин, който взима директно коментарите под пост :)

Виж, не казвам че е scam, казвам че на мен ми звучи така. Когато видя публикации от рода на - вкарай ей тука една сума ( под 10к ) и за няколко месеца си вече на печалба - и ги пропускам. А тук всички тези цитати в кавичките в началото на статия ми звучат по този начин. Но вероятно аз не съм типичният клиент, сигурно за други хора тези неща работят.

За плъгин .. не мога да ти помогна, нека някой друг да каже. Аз обикновено разработвам custom решения и просто видях, че API-то им го поддържа.
 
Виж, не казвам че е scam, казвам че на мен ми звучи така. Когато видя публикации от рода на - вкарай ей тука една сума ( под 10к ) и за няколко месеца си вече на печалба - и ги пропускам. А тук всички тези цитати в кавичките в началото на статия ми звучат по този начин. Но вероятно аз не съм типичният клиент, сигурно за други хора тези неща работят.

За плъгин .. не мога да ти помогна, нека някой друг да каже. Аз обикновено разработвам custom решения и просто видях, че API-то им го поддържа.
Разбирам, че гледаш нещата от техническата част, но аз не целя техническа оценка.
Това, което виждаш е sales copy и самия факт, че ти е грабнало вниманието, значи има защо. Въпросът тук е че ти си предубеден, защото дори това не е от рода за който говориш, просто прочети нещата и ще разбере точно какво е :) Най-малкото има отзиви на авторитети в индустрията. Не мисля повече да отделяме време по този въпрос, след като и ти сам писа, че не си и моят клиент ... между другото, ако отделиш 1-2 минути може да се окаже, че това е точно за теб ... знае ли се :)

Но все пак благодаря за твоя пост :)
 
Тоя с чашата не сам аз.
Ама верно изглежда скам самата салес страница.
Клиентите ти предполагам не са тъпи говеда и ще схванат всичко и с един екран текст, бутони и картинки.
Ако ти трябва помощ/съвет или имаш въпрос за сайта пиши на ЛС ще помогна.
 
Благодаря, но това е нищо повече от long sales copy - отделно ми е чудно на каква база реши, че изглежда скам?

Питаш него, но да ти кажа и аз. Структурата и изгледа на сайта е 1:1 с fuel shark saver. И ако се чудиш защо на хората им прилича на скам, ето защо.
 
Питаш него, но да ти кажа и аз. Структурата и изгледа на сайта е 1:1 с fuel shark saver. И ако се чудиш защо на хората им прилича на скам, ето защо.
Еха 1:1, аз да не знам за този сайт :D

Разбирам, че всяко Long Copy с негенеричен текст е скам :)
 

Горе