Къде да продам сайт на руски?

От: От: Къде да продам сайт на руски?

Вече не си ми приятел :(

:D Защо си толкова против Руския. Поради лични причини или просто ти е неприятен?

А иначе съм съгласен напълно с колегата по-горе, за Руски Английски и Китайси. Ама при Китайския е наистина сложна работата, много трудно ми се струва на този етап да се научи, но детето ми ще гледам да го запиша на уроци.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Всичко що е комунист е по-долу и от мангал за мен.
Не на сапун ами на луната трябва да ги пратим мамицата им долна.
Ще ме извинявате ама цял ден се разправям с тея маймуни.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Говориш сякаш всички Руснаци са комунисти. Това е далеч от истината. Имам много приятели Руснаци, не онлайн ами офлайн приятели и много се разбирам с тях. Общо взето пичове и никой не съм видял с комунистическо мислене. Говоря най-вече за хора под 40 години, но познавам и Руснаци над 40 годишни и нито веднъж не съм чул от някой от тях рефернции към комунизма. Нормални хора, повечето бизнес ориентирани. А да не говорим че в момента Русия са развива много стремглаво в положителна насока. Лека полека се изчистват от комунистическото си минало, това няма как да стане бързо. Силна държава, вярно с империалистически интереси, но мен лично ме кефят :) И сега особено този икономически съюз, който прави Путин ще ги направи още по силни.
Та да си дойдем на темата, да добре е да се знае Руски.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Аз си ги уважавам по принцип руснаците и от интерес следя
някои техни публицистични предавания и гледам филми в youtube.
обикалям и по сайтовете им, но по-малко, защото адски ме дразнят
всичките им изскачащи прозорци и гадно разположените им реклами.
В момента стандарта на живот в Русия е доста висок.
Изкарват се в пъти по-добри пари, отколкото в БГ,
особено в Москва и в по-големите градове.
В селата и в по-малките градове обаче е много зле,
затова и всички гледат да се натъпчат в Москва на работа,
а по-заможните направо се изнасят в ЕС и в Америка.
Престъпността в цялата страна е голяма и доста често безнаказана -
заказни убийства, битови скандали и катастрофи след употреба на алкохол.
Битовият им алкохолизъм е като запазена марка и е направо стряскащ.:(

Преди време попаднах на някакъв руски форум, в който си говореха
как да емигрират в БГ, разни впечатления и съвети за БГ, и се зачетох...
Като цяло доста им харесва у нас, защото било спокойно, макар и да не
можели да се изкарват пари, но руските им пенсии стигали да си
живеят добре тук. Продават си имотите, които там струват много по-скъпо,
а тук си купуват апартаменти по черноморието и си живеят на пенсии,
а по-светнатите се занимават и като посредници на недвижими имоти към
някоя наша фирма - продават жилища на други свои сънародници,
решили да се преместят тук или в друга страна от ЕС.:wink:

П.П. Ти как си го направил този сайт, като не разбираш езика???:)
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Бях се зарекъл да не чета и да не пиша повече в този форум, предполагам, че поне половин година мина оттогава, ама като го видях малкио галфон как се мъчи в руското сео насред католическата Коледа, погледнах и у неговия извор тук, за да се запозная със ситуацията.

За езика (маймунски, според галфона). Руският и българският са от едно езиково славянско семейство, богати и забавни взаимно (пр. кокошката е забавна за руснака, курицата - за българина). Богатството на езика го имат, но зависи кой и как го използва. За Пушкин да не говорим, Иван Вазов е използвал над 10000 думи, а галфонът - под 800 (в англосаксонските страни на подобен илитерат му викат Indian English). Вярно, че съм native руснак и съм пристрастен, ама в България съм живял повече години, отколкото малкио е виждал, след като от замисъл на родителите си се е превърнал в тяхна отговорност, та говоря български по-добре от него. Много хубав език е българският, стига да го знаеш и чувстваш. А ако не познаваш и не усещаш даден език, то по-добре да не се излагаш да го коментираш.

Руснаците са сравнително толерантни хора и когато не са запознати с дадена страна (особено, когато смятат даден народ за братски), се опитват да подпомогнат нейните поданици (за мен не се отнася, тъй като съм запознат). Затова малкио галфон не изяде това, което му се полага по принцип у ряпата (грешна рубрика, несвързан текст, липса на демо, необоснована като опции цена).

@brad1985,

1. Къде па ги нацелваш тези сайтове с изскачащи прозорци? Да не купуваш евтини линкове в sape от учениците? :) Нормалните руски сайтове избягват popup-ите.
2. В селата и малките градове не е толкова зле (колкото в България например), но парите са важни. Ако пенсията на село ти е 500 долара, заплатата - 1000, а в Москва или СПБ ще получиш 5000, то естествено, че ще се опиташ да се уредиш в по-големите градове. Още повече, че столичани не си падат по нискоквалифицирания труд и на повечето позиции работят гастарбайтери (Русия е на второ място в света след САЩ и преди Германия по приемани имигранти), които е много по-лесно да конкурираш (знаеш езика, руски гражданин си, имаш по-добро образование и т.н.).
3. Заможните не "се изнасят в ЕС и в Америка". а просто купуват допълнителен имот или гражданство. Диверсификация на риска се нарича.
4. В България емигрират по-бедните руснаци, тъй като имотите наистина са по-евтини, отколкото в руската "глубинка", а и климатът е много привлекателен. Примерно, за мен това е основният плюс (климат, природа, а все още се срещат и хубави жени, непрецакани от фастфуда и от липсата на двигателна култура).
5. За недвижимите имоти - почти всеки руснак с ПМЖ в България е по-привлекателен като посредник за сънародниците си отколкото българска агенция, тъй като се надяват, че ако стане гаф, то ще могат да му потърсят отговорност. Но е факт, че на пазара на недвижими имоти в България в момента се подвизават прекалено много клоуни.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

strana, pop-up излизат от всички сайтове за филми, нищо още не купувам и не продавам в sape.:)
За глубинката и останалите работи, за които си доизяснил и допълнил,
впечатленията са ми най-вече от предаването "Пусть говорят" на А.Малахов.

И аз нямаше да пиша, ама по някои теми направо ме засърбяват пръстите.:)
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Е кой друг в днешно време прави сайтове за филми? biggrin.gif

А Малахов да, добър журналист е. Но предполагам, че ако чуеш новините, преподнесени от мисс Столярова тук, то ще го забравиш на мига :)
 
От: Къде да продам сайт на руски?

За глубинката и останалите работи, за които си доизяснил и допълнил,
впечатленията са ми най-вече от предаването "Пусть говорят" на А.Малахов.

Аз почти не го пропускам това предаване, в повечето случаи показват наистина интересни истории, но общо взето търсят сензацията и изпадат в крайности.

А колкото до имотите, аз мога да кажа за Кипър. Тук също има много руснаци с имоти. Повечето са купени като втори дом и с цел инвестиция, но много си живеят тук. А много от Руснаците които идват тук на почивка се оглеждат за имотчета, питат. Даже си мисля скоро да спретна едно сайтче аз за имотчета тук.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Бях се зарекъл да не чета и да не пиша повече в този форум, предполагам, че поне половин година мина оттогава, ама като го видях малкио галфон как се мъчи в руското сео насред католическата Коледа, погледнах и у неговия извор тук, за да се запозная със ситуацията.

За езика (маймунски, според галфона). Руският и българският са от едно езиково славянско семейство, богати и забавни взаимно (пр. кокошката е забавна за руснака, курицата - за българина). Богатството на езика го имат, но зависи кой и как го използва. За Пушкин да не говорим, Иван Вазов е използвал над 10000 думи, а галфонът - под 800 (в англосаксонските страни на подобен илитерат му викат Indian English). Вярно, че съм native руснак и съм пристрастен, ама в България съм живял повече години, отколкото малкио е виждал, след като от замисъл на родителите си се е превърнал в тяхна отговорност, та говоря български по-добре от него. Много хубав език е българският, стига да го знаеш и чувстваш. А ако не познаваш и не усещаш даден език, то по-добре да не се излагаш да го коментираш.

Руснаците са сравнително толерантни хора и когато не са запознати с дадена страна (особено, когато смятат даден народ за братски), се опитват да подпомогнат нейните поданици (за мен не се отнася, тъй като съм запознат). Затова малкио галфон не изяде това, което му се полага по принцип у ряпата (грешна рубрика, несвързан текст, липса на демо, необоснована като опции цена).
И после ще ми казват, че съм гонел хората от форума :mrgreen:
Първо тук не сме католици а православни християни.
Според галфона (аз) руския си е маймунски. Това, че са едно езиково славянско семейство не виждам какво общо има?
Вазов, Пушкин и Кондйо каквко общо имат с темата???
(грешна рубрика, несвързан текст, липса на демо, необоснована като опции цена). Ай сиктир манго!
Кът не ти харесва офертата мини на следващата и ако не те мързи коментирай, къв е проблема???
Толкова, че сега ме мързи, после ако ми дойде музата ще ти обърна по-голямо внимание.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Страна има неподражаем начин на мислене, иначе съм съгласен напълно с характеристиката, която изнесе в по-горния си пост:)
 
От: Къде да продам сайт на руски?

От strana човек може само да се поучи!

Да плюваш по няколко стотин милиона пазар, само защото не разбираш тези хора, е най-малкото недалновидност.

Относно комунизма - България и Северна Корея ще са последните, които ще го отхвърлят. Русия е изградила имперско мислене и в най-пропадналия клошар. Нещо, което липсва дори на политическите "лидери" в България. Да не говорим за по-голямата част от българите, "силни" единствено на маса.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

От strana човек може само да се поучи!

Да плюваш по няколко стотин милиона пазар, само защото не разбираш тези хора, е най-малкото недалновидност.

Относно комунизма - България и Северна Корея ще са последните, които ще го отхвърлят. Русия е изградила имперско мислене и в най-пропадналия клошар. Нещо, което липсва дори на политическите "лидери" в България. Да не говорим за по-голямата част от българите, "силни" единствено на маса.
Имал съм си работа с руснаци, не говоря наизуст.
 
От: От: Къде да продам сайт на руски?

Имал съм си работа с руснаци, не говоря наизуст.
На живо ли или само в нета?:)

Все пак покажи го този руски сайт, който се мъчиш да продадеш.
Много ми е интересно как все пак си го направил, като не знаеш езика?
Ти си по ноу-хаутата, та може и нещо ново да си приложил и да споделиш,
че отдавна искам един сайт на немски, но изобщо не го чувам този език.:-o
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Продавам не сайт а един CMS, белким някой прояви интерес
 
От: От: Къде да продам сайт на руски?

И после ще ми казват, че съм гонел хората от форума :mrgreen:
Ти си само една мижава част от мириса, не се коси. При теб човек може просто да си запуши носа, а не да предприема по-радикални стъпки.
Първо тук не сме католици а православни християни.
Повечето православни християни по света празнуваме Рождество Христово на 7-ми януари, а другото наричаме "католическо Рождество". Не съм искал да засегна някого с този термин - така е известен у нас и става въпрос за разминавания в църковните календари.
Според галфона (аз) руския си е маймунски. Това, че са едно езиково славянско семейство не виждам какво общо има?
Общото ще го откриеш, ако се запознаеш с термина "езиково семейство". Като пример, за да ти е по-ясно специално на теб - ако руският е горилски, то българският трябва да е макакски и обратното.
Вазов, Пушкин и Кондйо каквко общо имат с темата???
Имат общо с това, че Кондьо се навира в рускоезичен форум, с надежда да си продаде песничката в раздела за опери, а в същото време проявява неуважение към Вазов и Пушкин. За повечето хора там това е достатъчно да игнорират натрапника. Половината там са украинци, белоруси и жители на средна Азия, така че нещата не опират до руски национализъм, а до елементарна форумна култура на общуване.


Ако някога разбереш, че в рускоезичните форуми потребителите си общуват на "вие". то сигурно много ще се учудиш. Та идеята да пишеш на развален цигански (ако искаш да ползваш цигански, то поне разбери как се пишат правилно думите) в бизнес-тема в рускоезичен форум е нелепа (макар че, в индийски форум би била интересна, imho).
 

Горе