Къде да продам сайт на руски?

Sky

Well-Known Member
Имам един забравен сайт на маймунски (разбирай руски) и се чудя братушките къде си продават техните.
Трябват ми борси или форуми където ще мога да го продам
 
От: Re: Къде да продам сайт на руски?

Защо не драснеш тук в Ен частта. Все пак си е канал. ;)
То пък щото тука някой купува нещо. Аз затова искам да се ориентирам към руско а и да не се излагам с тоя шит сайт :D
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Отказах се, тоя език не ми се отдава.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Баси дадох 5 долара и ако не продам сайта много ще е яд, че съм ги дал точно на братушките
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Някой да разбира Руски? Че хората си пишат а нищо не им разбирам.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Драсни едно лс с коментарите ако искаш да ти ги преведа, ама отговор няма да мога да ти преведа, че не съм от най-добрите в руския.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Драсни едно лс с коментарите ако искаш да ти ги преведа, ама отговор няма да мога да ти преведа, че не съм от най-добрите в руския.
Мерси, аз сега с Гугъл горе долу се оправям, ама @strana удари едно рамо и превел какво съм имал предвид на братушките.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Стига бе, ужасен език бил :) Добре е да се знае Руски, открива повече възможности на човек. Особено сега. Русия е хубава страна, жените им са хубави, а езика е сравнително лесен за научаване от Българи.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Той езика си е хубаав, ама за 3 године в училище нищо не научих. То и без друго само някакви малоумници бяха в групата. Единици бяхме тези на които ни се учеше тоя език. Всички се мъчат на западните езици там немски испански френски. За мен си струват руски китайски и английски.
 
От: Къде да продам сайт на руски?

Стига бе, ужасен език бил :) Добре е да се знае Руски, открива повече възможности на човек. Особено сега. Русия е хубава страна, жените им са хубави, а езика е сравнително лесен за научаване от Българи.
Вече не си ми приятел :(
 

Горе