Къде да рекламирам

human

Member
Така...1-во се извинявам ако съм сгрешил раздела , но незнам къде да пусна темата.

Значи имам сайт , който е с два езика ( Български и Английски), но се посещава само от Българи (от 150 уникални са 140 Българи и другите 10 са чужденци)
Та можете ли да ми кажете сайт , където да си добавя сайта или да го рекламирам по някакъв (безплатен) начин ?
Мерси.
 
От: Къде да рекламирам

Мерси
Изобщо не бях забелязал ,че в addurl.start.bg има и чуждоезични директории.
 
От: Къде да рекламирам

И аз бях по безплатните неща, до скоро, но от няколко месеца имам още един сайт и реших този път поне да опитам платена реклама, пък да видим какво ще стане. Стана това, че като се прибрах и намерих: 2 поръчки+ 97 посетители на живо ( в момента онлайн в сайта)+още 3 заявки за поръчки по телефон и за черешка на тортата + 970 посещения в сайта за деня ( при настоящи 30-56 максимум ) и едва не паднах от стола...............Сега смятам, че не само ще си поддържам рекламата и ще се наслаждавам на нови и нови клиенти и хора, които научават за сайта ми, ами и ще купя нещо много специално за целия екип ............
Просто нямам думи........
Ако те интересува, сайта е видим в целия свят и е http://www.videoclip.bg/
За цени и там разни други начини за реклама, можеш да питаш тук: [email protected]

Ако решиш, мога да ти изпратя снимки на екрана от всичко, за което говорих- от статистики в сайта, гугъл и от хостинга. Ще си ги пазя за спомен за вечни времена ;)
Съвета ми е, че ако искаш да продаващ и да се развиваш- това е начина, иначе като мен с предните сайтове ще чакаш4-5 години за по 1-3 продажби на седмица. От личен опит го казвам, че е можело да се лиша от няколко кафета на ден, или от една скъпа дрънкулка и съжалявам, че не съм го направила по-рано. Сега новия магазин на 3 месеца, продава повече от стария на 7 години..........

Аз само показвам начина от моя опит- а всеки сам взема решения за себе си :)
Но каквото и да решиш- Успех и никога не спирай.
Губи само този, който се отказва по средата на пътя :)
 

Горе