Къде да си рекламирам уеб сайта ?

Някой може ли да ми предложи места за рекламиране на уеб сайт. Предпочитам да рекламирам по целия свят смисъл не само за определена държава, а рекламата да се вижда от всеки. Във фейсбук пуснах реклама и съм доволен от резултата търся още едно място за реклама. От Adwords не ме одобряват, защото имам popups в сайта, така че adwords отпада.
 
Като цяло няма да намериш нищо по-добро от фейсбук реклами в момента. Естествено има и други платформи - Инстаграм, ЛинкедИн, Пинтерест и т.н. Много зависи какво предлагаш и какъв бюджет имаш! Успех!
 
За сега 60лв пускам във фейсбук и съм доволен, но мога да отделя и повече до 150
 
Като цяло няма да намериш нищо по-добро от фейсбук реклами в момента.

ДА и аз съм на мнение, че рекламата във фейса е идеално. Лично аз бих наблегнал така 65% фейс и 35% Adwords но при теб Adwords казваш, че не става затова давай 100% фейс и си свиркай :)
 
Здравей отново, ти си взел правилното решение според мен вече, но все пак. Вместо да харчиш примерно 100 лв за фейсбук и 50 за др. неща, набутай всички във фейбук, щом работи за теб. Ако много искаш да тестваш можеш да си оставиш 20 кинта за тестване на други платформи ;) Успех
 
Аз бих добавил към фейсбук рекламта, малко и офлайн реклама. Принтирай тениски, химикали, запалки, календари и ги раздавай на хората. Да запомнят бранда ти. Рекламата от уста на уста е по-силна, предполагам знаеш защо. :)

Успех!
 
Адо, аз съм леко раздвоен пред този съвет, понеже знам, че би било полезно в някой ситуации. Но първо не знаем каква е дейността на колегата и второ, лично според мен най-големите брандове не са изградени на база раздаване на химикалки и маркетинг "от уста на уста" не се гради чрез подаряване на артикули, а чрез предоставяне на отлична услуга и продукт. Надявам, че няма да приемеш това, което казвам като критика или заяждане, целта ми е да помогнем максимално на колегата ;)
 
Адо, аз съм леко раздвоен пред този съвет, понеже знам, че би било полезно в някой ситуации. Но първо не знаем каква е дейността на колегата и второ, лично според мен най-големите брандове не са изградени на база раздаване на химикалки и маркетинг "от уста на уста" не се гради чрез подаряване на артикули, а чрез предоставяне на отлична услуга и продукт. Надявам, че няма да приемеш това, което казвам като критика или заяждане, целта ми е да помогнем максимално на колегата ;)

Абсолютно съм съгласен с теб! Като цяло въпроса на колегата е много деликатен. Как ще разпределиш бюджета си за реклама зависи от много фактори. Хвани от това до таргетиране на аудиторията до крайната цел на самата рекламна кампания. Ние обичаме да помагаме на всеки, който иска помощ и очакваме същото.

Можем да бъдем по-полезни, ако колегата зададе по-конкретен въпрос, цели на кампанията, период и т.н. Поправи ме, ако греша. :)
 
Уеб сайта ми не е свързан с онлайн магазин или предлагане на някакви услуги. Сайта е за модове за игри и за това съм се ориентирал към по - голяма аудитория смисъл сайта ми да се вижда и посещава от целия свят, а не само от определени държави. И другото което има ли начин да се купят някакви линкове и т.н. за да се виждаш на по предни позиции в гугъл ?
 

Горе