Къде да хоствам англоезичен сайт?

Re: От: Къде да хоствам англоезичен сайт?

Аз имам няколко сайта насочени към САЩ и други държави, и ги хоствам в САЩ. Ползвам този хост и съм доволен. Разгледай им и демо панела и ще добиеш представа какво представлява хоста.

значи нищо против да си пускаш афф линка ама не се меси с него в теми където потребителя има специфични нужди и за да съм конкретен

тези картинки ала 9gag тук таме няма да се отварят като страници ами и като хотлинкнати картинки ще бъдат шервани само и ще предизвикват товар на IO който шеърд хостингите доствчиците не обичaт защото е само това на IO без на процесора демек не могат да ти пробутат по голям акаунт на база процесорно време...

ей тук даже супера не го давар
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40622
 
От: Re: От: Къде да хоствам англоезичен сайт?

Да ти кажа не си съвсем прав. Първо като цяло не е афф линк, а по-скоро е рисейлър акаунт, в който има около 10% намаление и не съм настройвал печалби. Това е само в + на човека. Второ на този хост имам, както казах няколко сайта, и не съм имал проблеми с тях до сега.

значи нищо против да си пускаш афф линка ама не се меси с него в теми където потребителя има специфични нужди и за да съм конкретен

тези картинки ала 9gag тук таме няма да се отварят като страници ами и като хотлинкнати картинки ще бъдат шервани само и ще предизвикват товар на IO който шеърд хостингите доствчиците не обичaт защото е само това на IO без на процесора демек не могат да ти пробутат по голям акаунт на база процесорно време...

ей тук даже супера не го давар
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40622
 
добре че са ми симпатични като фирма един познат бачкаше за тях през далечната 2004 година :)

това че стават като хостинг не значи че в случая вършат работа освен ако нямаме зареждане на всичко статично от някакъв цдн ...
 
От: Re: Къде да хоствам англоезичен сайт?

това ми беше много полезно , благодаря за което , не знаех че имат значение от къде са предимно посещенията , аз нямам от България , но сайтовете ми са там , англоезични , някакви отзиви за host1plus и vpsget
 
От: Къде да хоствам англоезичен сайт?

За първи път хоствам в USA за подобен на твоя проект, Галин. С препоръка избрах Site 5. Относно техническите предимства не съм достатъчно наясно, но искам да изкажа първоначални впечатления. За първи път виждам толкова добре устроен контролен панел, който сякаш е правен за идиоти (американска работа). Всичко е подредено като в аптека, с "ловящ" окото дизайн и лесна и логична навигация. Изключително дуракоустойчив. Относно поддръжката. Имах някакъв проблем още от старта (подробностите не са важни). Нападнаха ме цяла гвардия юнаци от съпорта и не ме оставиха на мира докато не го решихме. Имат интересна система за контакт с тях във формата на "билети", в които всеки докладван проблем е със собствено ID, така че независимо кой е на смяна, веднага вижда цялата история на проблема и всички обменени съобщения. Звучи като реклама, но не е ... не ги представлявам по никакъв начин. Просто ми хареса отношението.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Къде да хоствам англоезичен сайт?

Здравейте, някой ако е ползвал хостинг в United Kingdom, моля за мнение коя услуга е най-добра.

Прегледах само 2 фирми - 123-reg и Site5, които твърдят че имат сървър в UK
 
От: Къде да хоствам англоезичен сайт?

kruxdoom, Site5 са добре, стабилна работа на сървърите им, поддръжката реагира адекватно. Цените им са малко по-високи спрямо други компании, но в УК като цяло хостинзите държат по-високи цени. Ако бюджетът ти го позволява, можеш да си спокоен с тях. За 123-reg - не съм ги чувал и нямам впечатления.
 
От: Къде да хоствам англоезичен сайт?

dunkel - мерси,
А дали има смисъл за Английски фирмен сайт xxxxx.co.uk който ще прави минимален брой посещения на ден да се плаща за UK хостинг или и БГ ще свърши работа... Няма да ги давам аз парите , но все пак ... :)
 
От: Къде да хоствам англоезичен сайт?

Мисля, че в случая няма смисъл от хостинг непременно в UK. Идеална работа би свършил всеки надежден хостинг в Европа, за предпочитане Холандия, Германия, но и България става, особено щом няма да има натоварен трафик, обемна информация за сваляне. Ако сайтът не се нуждае от много място, мога уверено да препоръчам Stable host (афф линк). Консервативна фирма са, за $3.95дават само 1GB място (но пък е SSD място), обаче сървърите им са бързи и за срок от 2 години знам само за един техен сървър, при който имаше за часове затруднен достъп поради някакъв вид атака към него, което може да се случи на всяка фирма. Имам и купон за тях, който дава 20% отстъпка доживот от цената на избран споделен план: SITE2013-20 Сървърите им са в САЩ и Холандия (при поръчката се избира). За повече място - споделен план от $5.95 - 7GB. Препоръката ми е в духа на това, че друг ще плаща хостинга и е важно да няма повод за мрънкане от даунтайм на избраната фирма (доволният клиент е тих = разработчикът щастливо си гледа Световното с приятели :) ). Иначе ако мислим по-бюджетно - за фирмен сайт спокойно би могъл да се ползва и хостинг от България и пак да няма никакви проблеми.
 
Последно редактирано:

Горе