Къде добавяте линкове в момента към проектите си?

Ivo94

Well-Known Member
Нека в тази тема споделим кой как действа в момента при линкбилдинг към своите проекти.
Аз например не пропускам сайт, който позволява добавянето на линк, естествено говоря само за нормални сайтове, форуми, блогове и подобни без компрометирани такива като торенти и за възрастни. Минавам си директориите, топкласациите, форуми, сайтове за обяви, директории за статии, социални мрежи и т.н. Вие как процедирате?
 
От: Къде добавяте линкове в момента към проектите си?

Ами по същия начин, като последно време филтърът е доста горещ, тоест ако не си залсужава да спомена за сайта си някъде не го правя (не знам дали е правилно или грешно).
Замислям се много сериозно за PR статии/интервюта в големите медии въпреки солидните суми, но все още подбирам откъде да започна.

Като за начало мисля да стартирам с един ПЕТЕЛ, ако някой е пробвал да казва мнение?
 
От: Къде добавяте линкове в момента към проектите си?

От скоро започнах да следя конкуренцията с топ позиции от къде линква . С доста по голям бюджет са от мен , но от където ми е по силите линквам и аз.
 
От: Къде добавяте линкове в момента към проектите си?

Лично аз избягвам да добавям линкове, да споделям в соц мрежи преди статията да е индексирана от гугъл. Буквалко ми крадат статии , които излизат по напред от моята . от както така правя крадена статия не е излизала по напред от моя по ключови думи

При мен иначе мамите линкват и споделят, което по скоро е диагноза:) но пък е добре за бизнеса
 
От: Къде добавяте линкове в момента към проектите си?

Лично аз избягвам да добавям линкове, да споделям в соц мрежи преди статията да е индексирана от гугъл. Буквалко ми крадат статии , които излизат по напред от моята . от както така правя крадена статия не е излизала по напред от моя по ключови думи

При мен иначе мамите линкват и споделят, което по скоро е диагноза:) но пък е добре за бизнеса

Ако сайта ти е с тежест и поне на година няма шанс някой с твоя статия да излиза по напред от теб, докато я пуснеш я линкваш от поне 5-6 различни сайта на момента и никой няма да е пред теб.
 
От: Къде добавяте линкове в момента към проектите си?

Прав си , така е , но в началото не беше така:)
Иначе линкванете във форуми дава доста трафик.
Примерно като кача нещо във фотофорума трафика скача до небесата, ноефекта е както да продаваш краставици на краставичар
Полза реална няма никаква. Всичките клиенти при мен идват от органичен трафик
Не разбрах темата за такива линкове ли е или за скъпоплатени статии, които реално могат да повлияят на SERP-а:)
 

Горе