Къде е батко?

От: Къде е батко?

Защо първо не слагаш статиите със заглавие на английски и след това да ги едитваш на БГ ;) Примерко ако в статията ти има видео , а за заглавие на статията ти е сложено 1-во kude e batko vtori sezon , линка ще ти излиза tvoqsait.com/2009/01/kude-e-batko-vtori-sezon.html , след като си едитнеш статията , слагаш просто заглавието на БГ ;) , но линка ще ти остане същия ;)
не както сегашния ти примерно най-нов пост
tvoqsait.com/2009/01/blog-post_14.html

Иначе за блога ти ... Лично на мен ми допада много като идея :) Успехи!
 
Последно редактирано:
От: Къде е батко?

И аз не се бях замислял изобщо, значи демек като тръгна да пиша заглавието го пиша на английски и после трябва да редактирам статията, така ли?
 
От: Къде е батко?

И аз не се бях замислял изобщо, значи демек като тръгна да пиша заглавието го пиша на английски и после трябва да редактирам статията, така ли?

Да, редактираш само заглавието на статията ... той линка пак си излиза същия ;)

И друго се сетих сега.. Така като слагаш клипчетата , отдоло да забиеш и едно свежо ,че от там да влиза също мн трафик . Даже ще е добре по 2/3 изречения примерно над/под клипчето да опишеш мн.кратко какво се е случило в този епизод , или някое смешни фрази ;) Така адвайки го в свежо ще привличаш мн п оголям тряфик ;) Браво мн добре ще се получи с тази твоя идея ;) Убеден съм ...
 
От: От: Къде е батко?

Да, редактираш само заглавието на статията ... той линка пак си излиза същия ;)

И друго се сетих сега.. Така като слагаш клипчетата , отдоло да забиеш и едно свежо ,че от там да влиза също мн трафик . Даже ще е добре по 2/3 изречения примерно над/под клипчето да опишеш мн.кратко какво се е случило в този епизод , или някое смешни фрази ;) Така адвайки го в свежо ще привличаш мн п оголям тряфик ;) Браво мн добре ще се получи с тази твоя идея ;) Убеден съм ...

Добра идея и от твоя страна, ще се постарая да я реализирам ;)
 
От: Къде е батко?

Наистина идеята ти е много добра и рядко се срещат такива креативни идеи :} затова ти казах ,че ще е успешен
 
От: Къде е батко?

Здравей,
Блога ти , ми харесва но имам няколко забележки.
Защо не направиш така че , всеки епизод да е на отделна страница.
Както по - горе написаха , може да сложеш по 1 - 2 изречения за всеки епизод.
Успех!
 
От: Къде е батко?

не знам... на мен идеята ми се струва малко тъпа (без да се обиждаш)... в смисъл такъв - ти взимаш клиповете от вбокс. предпочитам да вляза там и да си ги потърся от там - същата работа е! а вбокс е къде-къде по-известен.... според мен няма да получиш много трафик, а за монетизирането въобще няма да коментирам
 
От: Къде е батко?

не знам... на мен идеята ми се струва малко тъпа (без да се обиждаш)... в смисъл такъв - ти взимаш клиповете от вбокс. предпочитам да вляза там и да си ги потърся от там - същата работа е! а вбокс е къде-къде по-известен.... според мен няма да получиш много трафик, а за монетизирането въобще няма да коментирам

Съгласен съм с мнението ти напълно, но бих казал също, че ако в блога се пише информация за сериала освен видео клиповете ще бъде по-добре определено :)
 
От: Къде е батко?

И защо да не получи трафик?
При всяко търсене на "къде е батко" ще се появява и неговия блог, а пък и конкуренцията е съвсем малка.

За Гугъл си прав, но това е само моментно - ако сериала е хубав 100% ще предизвика фурор и ще се намери кой да го измести... В момента е на 8ма позиция за "къде е батко" , като пред него има 4 линка, които водят директно към клипчето.... По принцип малко от хората гледат надолу (личен опит) - ако не си в първите 5 малко трудно ще завлачиш трафик, при положение, че предлагаш същото, което предлагат и тия 7 над теб...

А иначе, ако вкарва малко инфо за епизодите и може би малко лично мнение може би ще стане по-добре... Само един моднат темплейт на finalsense няма да задържи хората там... А и честно казано - сам да си бъдеш "последовател" на блога е меко казано аматьорско...
 
От: Къде е батко?

Смени този хедър - перото на старите версии на Adobe Photoshop няма място в блог, публикуващ сериал. Добави под заглавието някакво обяснение, примерно "всичко за сериала от Шоуто на Слави".

Идеята всеки епизод да бъде на отделна страница е добра - минимализира основното съдържание. Постига се като от настройките на Blogger зададеш по една статия на страница.

Ако наистина целиш повечко трафик, напиши няколко статии за сериала - информация, нещо за актьорите, за героите и т.н. Съдържанието, обогатено с ключови думи, наистина ще подпомогне оптимизацията за търсачки.

Поздрави!
 

Горе