Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

AMOUN

Well-Known Member
От 3 месеца с еопитвам да си направя катми и нестават !!!

Помагайте кака се правят искам катми с мая които са дева големи убави ! като в люлин на пазара ама ме мързи да ходя до там
8)
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

От 3 месеца с еопитвам да си направя катми и нестават !!!

Помагайте кака се правят искам катми с мая които са дева големи убави ! като в люлин на пазара ама ме мързи да ходя до там
8)

Еми какА да са правиат катми? Питай някой друг, в повечето случай готвачите не знаят, ами знаят тези дет не готвиат :)
АА и кака може да питаш и някой батко:lol:
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

у наше село така си хортуваме!
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

Тествала съм тези (в зеленото полу долу) и стават супер - http://blog.thedezine.com/pro/?p=453
Направи си ги сам и ще ти бъдат по-вкусни!
Давам линк към този блог, защото ми хареса как е поднесена рецептата :)
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

Мога ли да си тествам имотиконите тук, че не ми се вижда важна темата?
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

Тествала съм тези (в зеленото полу долу) и стават супер - [url]http://blog.thedezine.com/pro/?p=453[/URL]
Направи си ги сам и ще ти бъдат по-вкусни!
Давам линк към този блог, защото ми хареса как е поднесена рецептата :)

Това е за палачинки. Катмите се правят с кисело мляко и мая, иначе не стават. и най-важното е да намажеш тигана не с олио а с истинска сланина и после като се изпече катмата и нея да я намажеш със сланината.
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

мани сланината
искам катма не палачинка искам катмадева голяма дебела и на дупки !
затова трвбва да втаса тестото да стане на шупли мама мака му и тесто не мръдва дева
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

яйца , вода и брашно ....така ми ме е учила баба ми да правя катми ....като искаш слагай и мая , но никакъв случай кисело мляко

аз ги правя без мая за по бързо кога да ги чакам да втасват :) 15-20 мин. е дост. да престои сместа няма къде да ходи

то станало кафяно време :)
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

Като прочетох заглавието на темата си помислих, че AMOUN е канибал и иска да изяде Бг Кулинар.
f070.gif
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

То лошо няма ама предпочитам нещо 18 годишно...
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

ММ мен гаджето ми ме научи да правя страхотни палачинки, трябва да я питам дали знае и как се правят катми :) Въпреки че аз не виждам разлика :)
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

ММ мен гаджето ми ме научи да правя страхотни палачинки, трябва да я питам дали знае и как се правят катми :) Въпреки че аз не виждам разлика :)

ЩОТО НЕ СИ ЯЛ ИСТИНСКИ КАТМИ ! ЗАТОВА НЕ ВИЖДАШ РАЗЛИКАТА - КАКТО И ПОВЕЧЕТО ОТ ВАС
ИСТИНСКАТА КАТМА Е ДЕБЕЛА ШУПЛЕСТА ЛЕКО ЖИЛАВА...

препоръчвам ви в люлин на пазара точно срещу касата на вестник ПОЗВЪНЕТЕ те там какви катми правят!
не са като на другите дето бъркат някакво тесто и мислят че катнми правят а то са некакви долнопробни палачинки - гадни!
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

кажи сега къде е касата на в-к позванете в Люлин :)
 
От: Къде е бг кулинара да помогне да хапна!

еми то на всички сега ни се приядоха тез катми :)
амон да ходи да взема рецептата ...ще я дадат предполагам като им кажем колко им е хвалил катмите
 

Горе