Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

lglgl

Active Member
Здравейте, понеже съм Андроид потребител, мисля си за da премина на Аппъл. Въпроса ми е, къде мога да купя оригинален НОВ iphone 4?(не виртуални магазини,а истинсики)
Колко струва? И какво значи 4S ?
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

Ако искаш толкова стар модел, може втора употреба. 4S е следващото издание след 4. Имай предвид, че настоящата и бъдещата операционна система не поддържат моделите от 4S надолу.
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

Съгласен съм с Grammar Gestapo ! Предстоящата iOS 8, ще може да се ползва на устройства след iPhone 4. Все пак зависи за какво освен телефония ще ти е нужен.
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

В България Мтел са ексклузивен представител на телефоните им, ако не се лъжа. Говоря по спомени:)
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

Съгласен съм с Grammar Gestapo ! Предстоящата iOS 8, ще може да се ползва на устройства след iPhone 4. Все пак зависи за какво освен телефония ще ти е нужен.
Ако не се лъжа след iPhone4s (за 4s ще може, за 4 не може).
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

Здравейте, понеже съм Андроид потребител, мисля си за da премина на Аппъл. Въпроса ми е, къде мога да купя оригинален НОВ iphone 4?(не виртуални магазини,а истинсики)
Колко струва? И какво значи 4S ?

Обиколи молповете и сити центъра....
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

Купи си кола, повече работа ще ти върши :mrgreen: за тея пари..
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

А какво ти пречи да си го вземеш онлайн, цената в онлайн магазините за Apple GSM iPhone 4S 8 GB е около 600 лв и е с 24 месеца гаранция.
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

Мисля че 4 не може да купиш нов, но 4с се продава все още в доста държави за по около 220 паунда. Аз си всех един от първите 4-ки и вече 4 години по-късно все още съм с него, батерията ми държи около 2 дни. Преди това карах максимум по година и половина с един и същ телефон. Като цяло съм доста доволен, само ми се иска малко по-голям дисплей
 
От: Къде мога да купя ОРИГИНАЛЕН iphone 4?

За какво ти е 4-ка като е доста стар телефон и все пще струва една шапка с пари?Отделно да не ти говоря колко тегаво се движи iOS 7 на тази сопа.
 

Горе