Къде мога?

uni-web

Well-Known Member
Къде, мога да подам сигнал за корупция, незаконно придобити средства в големи размери....
Писна ми от тарикати, и реших да говоря...
 
От: Къде мога?

Арменският поп.
 
От: Къде мога?

Апартаменти, коли, палати в селото с басейни и всички екстри, малко ли е, за човек работел "на военна заплата"?
Какво значи видимите? Ланци, скъпи коли ли?
 
От: Къде мога?

Апартаменти, коли, палати в селото с басейни и всички екстри, малко ли е, за човек работел "на военна заплата"?
Кво да ти кажа, хората са гледали много пъти филма Lord of War и са си извадили някои поуки:)
 
От: Къде мога?

Апартаменти, коли, палати в селото с басейни и всички екстри, малко ли е, за човек работел "на военна заплата"?

В нап не ти трябват доказателства, това което изборои е достатъчно, когато имаш къща на твое име за 2 милиона трябва да докажеш доходи за тия пари, когато нап почукат на вратата ти.
 
От: Къде мога?

Апартаменти, коли, палати в селото с басейни и всички екстри, малко ли е, за човек работел "на военна заплата"?

Тоз с военната заплата ако е военен ще има пушка, да не ти насоли г@за? :mrgreen:

Иначе не знам къде трябва да се оплачеш - в общо линии където и да е никой няма да ти обърне внимание ми се струва.
 
От: От: Къде мога?

Чекам го братле, не, че не ми досажда постоянно....
Тоз с военната заплата ако е военен ще има пушка, да не ти насоли г@за? :mrgreen:

Иначе не знам къде трябва да се оплачеш - в общо линии където и да е никой няма да ти обърне внимание ми се струва.
 
От: От: От: Къде мога?

Нищо братле, просто иска да е шефа, квото каже това да става....
К'во си му направил толкова та те тормози? :)
 
От: Къде мога?

защо си мислите, че някой, който е откраднал много пари не е помислил как да му е чиста работата.
къщата ще се окаже офис на офшорка на каймановите острови, ферарито ще е баничарка на някоя фирмичка на бяй мангал, човека ще е на помощи и никой нищо не може да му каже.

не са толкова тъпи повечето, които успяват да откраднат, защото и да откраднеш трябва да си достатъчно умен.
 
От: Къде мога?

защо си мислите, че някой, който е откраднал много пари не е помислил как да му е чиста работата.
къщата ще се окаже офис на офшорка на каймановите острови, ферарито ще е баничарка на някоя фирмичка на бяй мангал, човека ще е на помощи и никой нищо не може да му каже.

не са толкова тъпи повечето, които успяват да откраднат, защото и да откраднеш трябва да си достатъчно умен.

А бе и от нап не са толкоа тъпи че ако искат няма да те хванат ама това е до желание един вид :)
 

Горе