Къде са най Евтините Домейни

interfena

Member
Намерих 1 място където домейните са евтини та искам да сравня...
Вие от къде купувате домейни , говоря за хората които имат по 20-30 домейна къде са най евтините цени , ако може така да се изразя ?
Нормалните цени в БГ хостингите са по 15-17 Лева.
В чужбина се намират по 8-9 $ парчета говоря за .ком . нет . орг....
 
От: Къде са най Евтините Домейни

ами те са си толкова по принцип 8-10$ :) аз имам около 40 в GoDaddy, и десетина в name cheap . com
p.p. a и един останал ЕУ в топхост :)
 
От: Къде са най Евтините Домейни

Аз имам над 100 и ползвам godaddy за почти всичките.
 
От: От: Къде са най Евтините Домейни

Пускат ли купони Годадди от време на време с които да може .ком .нет да се копуват по евтино ? :)

да аз хванах веднъж ком4е за 1$
 
От: От: Къде са най Евтините Домейни

Пускат ли купони Годадди от време на време с които да може .ком .нет да се копуват по евтино ? :)
Ами аз неведнъж съм споменавал retailmenot.com в този форум.
Иначе пускат, да – с всяко известие, че трябва да ги подновявам.
 
От: Къде са най Евтините Домейни

Аз също ползвам GoDaddy, но с тях доста трябва да се внимава, защото се опитват да ти продадат още 4380534 неща и да ти набутат домейните са 5437534 години :) Иначе постоянно има купони за тях
 
От: Къде са най Евтините Домейни

GoDaddy сега имат промоция - 0,89$ за .info за първата година.
freehostia.com пък предлагат безплатни домейни за 1-та година ако си купиш хостинг.
 
От: Къде са най Евтините Домейни

Благодаря за отговорите и аз на годадди съм се спрял и без това вече имам 4-5 домейна при тях... а с времето почват да се трупат :) И да нямам много акаунти много пароли да помня на 1 място е по удобно :lol:
 
От: Къде са най Евтините Домейни

Регистрацията на домейн за 9лв. е регистрация за период от една година със всеки един предлаган хостинг план.

host.click.bg

Видове домейни включени в промоцията: .COM .NET .EU .ORG
 

Горе