Къде са старите съфорумци ?

dertre

Well-Known Member
Нямаше ме около 2-3 години в форума (прекалено много работа) и днеска се завърнах. Доста от "звездите" ги няма (или поне не виждам техни теми). Да не е имало чистка ?
 
Почти всички са тук, липсва Noke, но той е на периоди, както и някои други хора, безследно изчезна и amun-a, но той от 3-4 години май не пише.
 
Почти всички са тук, липсва Noke, но той е на периоди, както и някои други хора, безследно изчезна и amun-a, но той от 3-4 години май не пише.
Верно за амун-а се сетих, че пишеше редовно, а сега го няма. Явно много работят :)
 
Много хора спряха да пишат, повече четат. Форума загуби старият си блясък, все по-малко се споделя и помага както преди.
 
Амундо беше ми се карал за нещо...аз съм от средно страрите.

Една дума: askholes, хора дето питат, и нишо не правят с инфото...или не казват

Аз почвам да пиша пак.
 
redrum липсва в последните месеци. Не на мен лично, разбира се, но на форума. :)

Аз като виден оптимист, допускам, че им се е случило нещо лошо. :(
 
Принципно, който има много работа, няма време за форуми. Всичко интересно с времето си. Тук непрекъснато се пишат едни същи теми: разни хора продават линкове от смешни "сайтове", да си избият хостинга, ФБ фенове, въпроси за това и онова, без предварително да се е чело и грам...
От последната си форум обиколка се регнах в 100 форума и почти всички бяха замиращи. Този някакси се запазва.
 
Много хора спряха да пишат, повече четат. Форума загуби старият си блясък, все по-малко се споделя и помага както преди.
Не един път се опитвах да помогна, изкажа мнение или да обсъдим нещо.. на втори, трети коментар, вече се почват е епитетите. Качествени сайтове рядко, подценени тук-там се появяват излизат и ги взимам...
За пример има един господин дето като стане въпрос за страница със забранен десен бутон , много се дразни...дава съвети, но иначе не може си класира домейна по-име преди профила във фб....
Но това не е само форумен проблем, помагаш на колеги ... после идват пред всички и си показват знанията пред "останалите", който ти си споделил.. а като засерат нещо.... ако може де питам нещо, после..
 

Горе