Къде си държите домейните?

Re: От: Къде си държите домейните?

Дали?? Заключили ми един профил и ми искат снимка на лична карта,кофти номер. Пренасочили ми и домеините в него. :( Аз не мога да следя всеки ден имейли и да чакам някой педал да ми пренасочи домейните


А хуиса ти пълен ли е освен това всички регистратори са длъжни от време на време да ти проверяват данните като пускат мейл с един код да преподвърдиш данните или да ги едитнеш.. (това за домейни без прайвъси) за тези с праивъси става автоматично това

Ако не си реагирал на такъв имейл с код може да е станало така особено ако има непълни неща или неща който смятат за непълни или някой те е топнал на регистратора че са ти непълни (да и такъв хейт има) ако написано само софия 1000 например на адреса може да го топнат...


Хубавите, тези които не мислиш да разкарваш скоро, тоест където ще слагаш проекти, си ги турни в бг компания, а другите където е най-изгодно

бг компаниите риселват предимно еном еном като ти блокне домейн няма измъкване домейна остава локнат докато изтече... и бг компанията не може нищо да направи (даже не им казват) просто те локват централно ( и те разбират от теб че еном са те локнали) и документи да предлагаш и да искаш да платиш глоба и да ти го отключат при еном не става... което е много голям шит...

тук там е някой от бгфирмните е на риселърклуб ако имате повече доверие на индииците няма проблем аз няма впечатления.. аз предпочитам дедито където знам че има измъкване
 
От: Re: От: Къде си държите домейните?

бг компаниите риселват предимно еном еном като ти блокне домейн няма измъкване домейна остава локнат докато изтече... и бг компанията не може нищо да направи (даже не им казват) просто те локват централно ( и те разбират от теб че еном са те локнали) и документи да предлагаш и да искаш да платиш глоба и да ти го отключат при еном не става... което е много голям шит...

тук там е някой от бгфирмните е на риселърклуб ако имате повече доверие на индииците няма проблем аз няма впечатления.. аз предпочитам дедито където знам че има измъкване

За това наистина не съм се замислял. Не че има причини за локване, но си е притеснително принципно. Значи казваш да се бега от еном?
 
еми за тях знам че няма измъкване алана изгоря с един така и на Блинки човека също през друг риселър на еном аз си харесвам дедито заради опцията ако не е някакво закононарущение но им е против тоса да може да си платиш глобата и да си преместиш домейна от тях... (например домейн за залагане) нищо че в ЕС е ок някъде нее баш най-ок

Иначе едно лично мнени най сигурен в момента са еу домейните купени от европа... освен това в ес ние имаме права ще се съдим ако има проблем с еу домейн :)
 
От: Къде си държите домейните?

От скоро съм в One.com ,взех ги защото са безплатни за една година , може ли някой да сподели според него после къде да отида след тази една година?
 

Горе