Към кого да се обърна?

ivanov3

New Member
днес влизам в форума си(phpbb3), опитвам се да се логна няколко пъти и нестава......... пробвах с забравена парола...писмо не идва ..
отидох в phpmyadmin и какво да видя имейла и паролата са ми сменени

имейла е [email protected]

какво да правя ? :mad:
 
От: От: От: Към кого да се обърна?

той не е направил нищо на форума
само сменил мейла и паролата на admin

Ако на това му казваш нищо... Приеми го като предупреждение, смени си паролите и мейла и ъпдейтни до последната версия на phpbb-то. Огледай и ако си слагал разни бриджове и други простотиики. Разгледай и да не е инсталирай някое вирусче.
 
От: От: От: От: Към кого да се обърна?

Ако на това му казваш нищо... Приеми го като предупреждение, смени си паролите и мейла и ъпдейтни до последната версия на phpbb-то. Огледай и ако си слагал разни бриджове и други простотиики. Разгледай и да не е инсталирай някое вирусче.

имах в предвид че не е сменявал индекса или да е трил нещо..
аз найстина го приемам като предупреждение !

паролата сега ми е много сиг., мейла е в gmail, версията е последната !
не съм слагал модове !

къде по-точно да разгледам за вируси ?
 
От: От: От: От: От: Към кого да се обърна?

имах в предвид че не е сменявал индекса или да е трил нещо..
аз найстина го приемам като предупреждение !

паролата сега ми е много сиг., мейла е в gmail, версията е последната !
не съм слагал модове !

къде по-точно да разгледам за вируси ?

Във файловете на темата. Понякога някои "хакери" слагат вирусчета или скрити линкове по темата, без да правят никакви проблеми по сайта. Като цяло скрипт кидитата рядко правят големи поразии, освен ако не са супер комплексирани.
 
От: Към кого да се обърна?

Като за начало едитваш админския акаунт като сменяш мейла, а паролата я изписваш нормално, а от падащото меню избираш тип md5, след което правиш всичко написано по-горе.
 
От: Към кого да се обърна?

Като за начало едитваш админския акаунт като сменяш мейла, а паролата я изписваш нормално, а от падащото меню избираш тип md5, след което правиш всичко написано по-горе.


извинявай,
но нещо не можах да схвана
ако може малко по-просто казано, че съм още нооб :)

Благодаря предварително
 
От: Към кого да се обърна?

този педерас ми хакна форума :(

ще използвам тази тема да ви попитам
интересно ми е как може да се смени съдържанието на даден файл без да имаш фтп достъп..или някакъв друг го цпанела например ....
 
От: Към кого да се обърна?

Без фтп достъп, през някой мод вероятно, който има права да пише по директориите.

няма инсталирани модове на форума !

тази нощ форума устиска
мамичката му на този хакер

свалих админ папката и я изтрих от сървара да видим сега как ще влезе в админ панела :lol:
 

Горе