Къртиците в нета!

BESTINO

Member
:arrow: ИНТЕРЕСНО.png
Малко е дълго за четене, като погледна такъв дълъг текст и зачитам първите 1-2 изречения и ако не ме грабне го затварям, но това си е интересно де.:D Тук също има такива индивиди, отдавна съм ги разкрил и не им чета мненията въобще.:wink:8)8)
 
От: Къртиците в нета!

Това не е от вчера или от миналата година, компании с подобна насоченост съществуват отдавна ;)
 
От: Къртиците в нета!

емда ама ква е гаранцията, че това не е точно продукт на такива отрепки ама не от бсп ами от герб . да знаеш, ч егоре ако пишеше герб щях да кажа обратното.

то е очеизвадно ясно че има такива групи към всички големи партии, няма кво да се лъжем
 
От: Къртиците в нета!

Абе то е ясно ама за теб и за мен, но за обикновен човечец дето си влиза да чете разни новини из нетя не му е ясно. Затова го пускам това тук, и то не щото пише бсп там или герб/ за мен всички са еднакви/, ами един обикновен човек да го прочете и разбере/един поне/ ще съм доволен!:)
 
От: Къртиците в нета!

Можеше и да мине това за някакъв официален компромат, но е написано изключително неграмотно. Има грешки, които дори дете в четвърти клас няма да направи, камо ли някакъв официален представител на партия с желание да прави манипулации в нета.
 

Горе