Лаптоп или компютър

От: Лаптоп или компютър

Най-добре е да имаш един настолен в къщи или в офиса и един лаптоп за в движение.
 
От: Лаптоп или компютър

Най-добре е да имаш един настолен в къщи или в офиса и един лаптоп за в движение.

Отново конструктивно мнение - тва е все едно на анкета "Мерцедес или BMW", да пуснеш мнение - Еми мерцедес за през седмицата, и едно БМВ за уикендите, да му правиш цедки...

Напиши нещо смислено, колега :)
 
От: Лаптоп или компютър

Няма логика да ползваш лаптоп като десктоп машина и обратното. То не че не можеш да му закачиш външна клавиатура, мишка, монитор и прочие но просто няма логика. Иначе предимството на лаптопа е, че харчи по-малко ток.
Защо да няма логика?

Точно така работя от 4 години с Photoshop, Illustrator, Premiere Pro на лаптоп с добавено SSD. Фърка... Закачил съм му голям и хубав IPS монитор, клавитура и мишка. Външния монитор е основен. Монитора на лаптопа го ползвам също, като втори - много е удобно! Кагато ми се наложи да пътувам, откачам кабелите и веднага тръгвам, само с лаптопа и мишката. За 2-3 дни не е проблем. Цялата ми информация е винаги с мен.

fb0d01b7565a81a3249b35b12a1bf8fe.jpg
 
От: Лаптоп или компютър

Ако няма да го местиш - компютър защото е по бърз по евтин и се ремонтира на 100 %
Ако ще го местиш или пътуваш лаптоп.
 

Горе