Левски съблякоха и изгониха Петев

От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Цялата тая история с Йоканович и смяанта му с Петев е нагласена. Всичко беше с цел да се провокират много хора от ръководството и да си тръгнат доброволно, както стана с Наско Сираков и Иво Тонев. Може би Батков е решил, че са им твърде големи заплатите и от тях няма нужда. Вместо да гледате този смешен клип с Петев, вижте какво каза тази сутрин Сираков в БНТ. Как Батков му е отказал за супер класни играчи, които можеше да дойдат на Герена без пари, но Мустака реши да строи стадион, вместо да се бори в Европа и за първенството. Йоканович беше добър треньор, Петев също е добър треньор, но който и да ръководи Левски е обречен на провал, защото нищо не зависи от него. Левскар съм, но политиката на клуба в последните сезони е толкова скапана, че вече не знам какво става.
 
От: От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Едно е да цениш мнението на феновете, друго е феновете да опитват със сила да налагат мнението си. Хората на ръководни постове във футболните отбори затова са там, за да вземат те решенията. Силно се съмнявам, че бандата утрепки, която се появи на пресконференцията, разбира повече от футбол от ръководните фактори в Левски. Те хората неслучайно учат с години спортен менинджмънт.

Ако толкова те интересува, от българските отбори съм фен на местния "Миньор". Не съм от най- запалените ултраси, но редовно ходя поне на домакинските мачове. Когато мога, разбира се. На нашата агитка й се носи много лоша слава, между другото, но такава простотия никога не е правила.

КО?НЕ!

http://www.zapernik.com/obshtestvo/...a-rukovodstvoto-na-loko-sofiya-snimki_19267//
 
От: От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Едно е да цениш мнението на феновете, друго е феновете да опитват със сила да налагат мнението си. Хората на ръководни постове във футболните отбори затова са там, за да вземат те решенията. Силно се съмнявам, че бандата утрепки, която се появи на пресконференцията, разбира повече от футбол от ръководните фактори в Левски. Те хората неслучайно учат с години спортен менинджмънт.

Ако толкова те интересува, от българските отбори съм фен на местния "Миньор". Не съм от най- запалените ултраси, но редовно ходя поне на домакинските мачове. Когато мога, разбира се. На нашата агитка й се носи много лоша слава, между другото, но такава простотия никога не е правила.

Ти с това трябваше да започнеш, че си фен на Миньор :) нема лошо бате, аз уважавам хората, които си подкрепят градските отбори как беше напред МиньорО :)

Не в Миньор такива работи няма, там стреляте гостуващите фенове с въздушни пушки, но какво да се прави. Мани не ми се влиза в излишни спорове... Перник е хубав град!

Що се касае до хора, които учат спортен мениджмънт с години Тодор Батков не е от тия, той такова нещо не е учил гарантирам ти. Иначе ти ми направи вечерта, за което ти благодаря :)

Поздрави за Перник http://www.monitor.bg/article?id=287145
 
От: От: Левски съблякоха и изгониха Петев


Свалянето на капитанската лента не е дело на случаен "фен", а на Милош Радисавлйевич - Кими, водач на групата ултраси "Алкатрас" и криминално проявен, вероятно затова никой на терена не му се противопоставя.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Е и ? Аз някъде да съм писал, че не е криминално проявен? Просто написах, че ние в България не сме открили топлата вода давайки пресен пример, другото е въпрос на интерпретация.

P.S.

Само тези, които ходят на мач ли са криминално проявени или май келешите с мръсни погледи дето висят по училища и детски градини да продават дрога по нищо не им отстъпват, ама к'во ти обяснвам на тебе ... Е го пича от Миньор горе ми говори, че хората били утрепки, а едно обикновено момче беше застреляно с въздушна пушка в града му, трябва ли аз да кажа, че всички в Перник са луди, престъпници и наркомани?
 
От: От: От: Левски съблякоха и изгониха Петев


Не искам да защитавам когото и да било, но историята с този от Локомотив е силно преекспонирана. Той доколкото си спомням отнесе всичко на всичко един удар и то не особено добър. А този в статията ми обяснява за побой. То и за автора на статията имам какво да кажа, ама нали не му е тук времето и мястото. :) Разбира се, все пак това не беше правилно. Но и аз мога да ти пусна линкове как левскари наръгаха с ножове 10-ина човека във Варна. Няма смисъл обаче. :)

И историята с прострелването също беше малко погрешно предадена. Не че не беше пълна олигофрения, но въобще не се знае дали е дело на миньорец или просто на обикновен луд. Дори и да е подкрепял Миньор по някакъв начин, със сигурност не е от истинските фенове. Както и да е, малко се отплеснахме.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Ама само недей да ми обясняваш за София Запад колко не са криминални

[video]http://vbox7.com/play:52952898[/video]

http://topmatch.bg/analizi/9232-arestuvaha-shefa-na-sofiya-zapad-za-narkotitsi




И да, не е въпрос на интерпретация, че само хулигани биха направили такава простотия.



[video=youtube;fcJrI8JPG4M]http://www.youtube.com/watch?v=fcJrI8JPG4M[/video]
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Не искам да защитавам когото и да било, но историята с този от Локомотив е силно преекспонирана. Той доколкото си спомням отнесе всичко на всичко един удар и то не особено добър. А този в статията ми обяснява за побой. То и за автора на статията имам какво да кажа, ама нали не му е тук времето и мястото. :) Разбира се, все пак това не беше правилно. Но и аз мога да ти пусна линкове как левскари наръгаха с ножове 10-ина човека във Варна. Няма смисъл обаче. :)

И историята с прострелването също беше малко погрешно предадена. Не че не беше пълна олигофрения, но въобще не се знае дали е дело на миньорец или просто на обикновен луд. Дори и да е подкрепял Миньор по някакъв начин, със сигурност не е от истинските фенове. Както и да е, малко се отплеснахме.



Значи оня малко са го били, а тоя с пушката не е от вашите разбирам те... ЕПА ЗЕР ЩО ДА СЕ ПРАИ (нали така викате по вашиО край)!

http://www.blitz.bg/sport/article/191247

P.S.

Това момче със сцепената глава на снимката сигурно е паднало и се е наранило :)
 
Последно редактирано:
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Ама само недей да ми обясняваш за София Запад колко не са криминални

[video]http://vbox7.com/play:52952898[/video]

http://topmatch.bg/analizi/9232-arestuvaha-shefa-na-sofiya-zapad-za-narkotitsi




И да, не е въпрос на интерпретация, че само хулигани биха направили такава простотия.



[video=youtube;fcJrI8JPG4M]http://www.youtube.com/watch?v=fcJrI8JPG4M[/video]

Аз не мога да разбера защо ми пускаш клипове на София Запад и някакви статии за тези хора?

Тук не става въпрос дали някой е наркоман или не, а защо се получи тази сцена и аз ти обясних защо... Иначе нито Запад ме интересува, нито Изток аз не съм от никой фен клуб и си държа на мнението.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Че ти какъв си, че ще обясняваш, да не би ти да си го събличал? И какви са тези да говорят от името на феновете? Аз доста фенове гледам хич не са съгласни с тази селска постъпка.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Че ти какъв си, че ще обясняваш, да не би ти да си го събличал? И какви са тези да говорят от името на феновете? Аз доста фенове гледам хич не са съгласни с тази селска постъпка.



Честно казано не ми е приятно да ти отговарям, но ще го направя за последно. Ако прочетеш какво съм писал, ще установиш, че си давам мнението нали за това е този форум? Може да видиш, че има няколко човека, които подкрепят тезите ми, пък макар да са фенове на Цска или други отбори. Какво друго искаш да ти кажа?

Ти в качеството си на какъв участваш в тая тема? На левскар, на футболен фен или на тракач на клавиатурата дай да се разбереме, защото иначе какъв е смисълът да тормозиш хората, които се интересуват от футбол и пишат по темата.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

В качеството си на българин, който е възмутен от лумпенщените, които сътворявате.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

В качеството си на българин, който е възмутен от лумпенщените, които сътворявате.



Ааааа ясно разбирам те. Добре продължавай да твориш юначе!

Интересно само българино защо не се възмути от ето тази новина http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2761971

Аз знам защо феновете на Левски са ти трън в очите, ама какъв е смисълът да го обявявам.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Кой ти каза, че не съм? В тази тема ли очакваш да се възмущавам? Или да ти пиша за всичко, което ме възмущава?
Факт е, че тази изцепка обиколи целия свят, да се смеят всички колко ни е нивото.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Ти четеш това, което ти е изгодно и там където ти е изгодно. Да разбира се, че ще обиколи целия свят ние живеем в 21 век и такива красноречиви постъпки се отбелязват. Друг е въпросът, какви са коментарите, но ако тръгнем по тази линия ще си пишем до утре. Аз съм възмутен как може да има мутри в парламента, а ето ти примерно не си. Новината за твоя любимец Пеевски обиколи целия свят има ли разлика или се правиш на луд? Гледай си работата и бъди щастлив!
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Е го пича от Миньор горе ми говори, че хората били утрепки, а едно обикновено момче беше застреляно с въздушна пушка в града му, трябва ли аз да кажа, че всички в Перник са луди, престъпници и наркомани?

А ще ми обясниш ли аз къде съм казал, че всички софиянци са утрепки? Какви са тези гениални сравнение дето даваш. Казах и продължавам да казвам, че тея 10-ината от клипа са утрепки и то от най- висока класа. И те вредят не само на отбора ви, а и на цяла България. Само един от клиповете в youtube е гледан от близо 400 000 души. В медии по цял свят се писа за тази инцидент. Ако ти си горд от това, аз не съм.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

А ще ми обясниш ли аз къде съм казал, че всички софиянци са утрепки? Какви са тези гениални сравнение дето даваш. Казах и продължавам да казвам, че тея 10-ината от клипа са утрепки и то от най- висока класа. И те вредят не само на отбора ви, а и на цяла България. Само един от клиповете в youtube е гледан от близо 400 000 души. В медии по цял свят се писа за тази инцидент. Ако ти си горд от това, аз не съм.


Е ти няма за какво да си горд, защото не подкрепяш, а вероятно и мразиш Левски :) Няма значение, аз написах каквото имам да пиша. Животът не е Youtube само това искам да ти кажа!
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Много ме кефи когато хора, които нямат общо с футбола и фен културата стоят и дават акъл. Колкото и да се възмущавате, тия неща ще ги има. Като имате проблеми с някой, отидете при тях и им искайте сметка. Ебаси безсмисления спор.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Много ме кефи когато хора, които нямат общо с футбола и фен културата стоят и дават акъл. Колкото и да се възмущавате, тия неща ще ги има. Като имате проблеми с някой, отидете при тях и им искайте сметка. Ебаси безсмисления спор.

Не става да ти дам репутация - You must spread some Reputation around before giving it to redrum again.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

w1nner кой е наркоман, кой продава и така нататък решават компетентните органи (полиция, следствие, прокуратура, съд) и мене това въобще не ме вълнува всеки си има глава да си мисли. Геройството на феновете е, че най-после защитиха позициите си, а не както обикновено сме свикнали да седим и да гледаме безучастно. Въобще не ме интересува как това ще отрази не реномето на шайка безобразни наемници, които съсипаха най-големия отбор в България, а именно Левски. Не ми пука, че тия тъпанри дето взимат по 30 бона месечна заплата, щяли да страдат, тъй като това не е Левски този, който по-възрастните фенове познават и искат да гледат. Не ме касае и лъжеца Петев, който твърди, че никога не е казвал в интервю, че е от цска, защото това не е вярно, казвал го. За съжаление не мога да ти извадя интервюто, но рано или късно и това ще стане.

Тъй като съм от хората, които спазват обещанията си ето го и интервюто с Ивайло Петев, в което човекът признава, че от дете симпатизира на Цска

http://www.sportal.bg/news.php?news=451559 - интервюто е от вестник 24 часа издаден на 15.06.2013 година. Това доказва, че Петев излъга хората казвайки, че не симпатизира на нито един столичен отбор. Вероятно единствената му идея е била да вземе мангизите на Бай Мустак, без значение дали Левски, ще е шампион или не. На лъжата краката са къси!

- А всъщност ти най кой отбор симпатизираш извън работата? - На ЦСКА. От дете. Което обаче никога не ми е пречило да бъда безкомпромисен срещу любимия отбор на терена и извън него. В България прекалено много се обръща внимание на такива неща.

Най-вероятно Петев, ще обвини вестника в измама, но се питам аз, дали това ще се приеме като аргумент след 4 месеца мълчание!
 
Последно редактирано:

Горе