Левче за клик от ETARGET.

uni-web

Well-Known Member
Вярвате или не, но това е истина.

Аз от как съм работил с тях за първи път виждам такава цена за клик и останах изумен чак няколко пъти си търках очите да не греша нещо.:-o

Защо всички кликове не бяха на тази цена.:D

edinlevclik.jpg
 
Случвало ми се е преди. След това правят някаква корекция и нещата се връщат в нормите - 3 стотинки.
 
От: Re: Левче за клик от ETARGET.

Случвало ми се е преди. След това правят някаква корекция и нещата се връщат в нормите - 3 стотинки.

Аз не бях виждал такова чудо и все пак, ако се случи ще споделя да не се учудват и другите. :)
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Супер измислена рекламна мрежа..
Правете си сметката Вие..
400,000 импресии = 7.47 лева
е мерси :)
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Това е от Февруари и няма да му правят корекции:

US.jpg
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Ами има доста по-кофти рекламни мрежи от ETARGET. Имат идеи хората, нещо програмистите им само са келави... рекламният код направо е готов за книгата на рекордите Гинес :) 20 пъти по-дълъг от на AdSense, EasyAds или която и да е друга платформа... да не говорим колко често се получават претоварвания. Преди няколко месеца реших да засипя с писма централата на ETARGET в Словакия и имаше известен ефект. А шефът в България Христо Николински често се прави на "ударен" и не отговаря на определени писма... бях писал няколко пъти, че вечер сървърите им се натоварват, но така и не бе пратил отговор. Явно програмистите са в Словакия и нищо не можеше да направи или не му се занимаваше.

Що се отнася за цената на клик - според мен в българските условия е нормална, предвид и че в ETRAGET се приемат сайтове "от кол и въже".
 
От: Левче за клик от ETARGET.

3ст. на клик си е направо мизерия.

Дамм и то голяма, но така ще е докато не се появи някой да въдвори ред не може се плащат маса пара в тв рекламите за едно излъчване а в нета един клик да е 3 стотинки.
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Там нали от рекламодателите се определя цента? НЯкой може да реши и на 5 лева да пусне реклама за дадена дума и да има такива кликове. Иначе това е най-евтиният начин за реклама в БГ, за жълти стинки може да получиш стотици хиляди импресии ;)
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Иначе това е най-евтиният начин за реклама в БГ, за жълти стинки може да получиш стотици хиляди импресии ;)

За жалост си прав. А специално за Етаргет не съм виждал до сега таргетирана реклама по ключова дума или защото рекламодателите не знаят какво правят или защото системата не работи както трябва. :)
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Там нали от рекламодателите се определя цента? НЯкой може да реши и на 5 лева да пусне реклама за дадена дума и да има такива кликове. Иначе това е най-евтиният начин за реклама в БГ, за жълти стинки може да получиш стотици хиляди импресии ;)

Как става това за жълти стотинки? Минималното на клик в бг платформите е 5 ст. 1000 х 0,05 = 50 лв.
Ако обаче говориш за самите рекламни мрежи, тогава съм съгласен. Но би трябвало да кажеш "за жълти стотинки получават стоици хиляди импресии"
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Рекламирам конкретен продукт чрез етаргет.Импресии много,слаб трафик нулев резултат за мен.Така,че за жълти стотинки НЕ СЕ ПОЛУЧАВА голям трафик!
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Абе брат, не можеш ли първо на хартия, примерно да напишеш какво искаш, а след като го формулираш, да го сложиш тук.
 
От: От: Левче за клик от ETARGET.

от етаргет не само, че плащат малко, а и рекламите им се показват макс. в 30% от импресиите, а от там нисък CTR..
 
Последно редактирано:
От: Левче за клик от ETARGET.

Това за показването се пооправи - казаха, че правят някакви корекции по рекламните кодове (или нещо такова) и затова било така.
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Някой ползвал ли ги е скоро ETARGET, за да рекламира? Интересува ме колко трафик носят и този трафик води ли до някакви продажби?
Мерси
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Малее.. в момента ETARGET са допуснали доста голям гаф... в админ панела имам линк "Доставчици", и там, след 5-минутно чакане, се зарежда пълен списък с всички партньори от всички страни на ETARGET - фирми и частни лица, ID-то на всеки партньор и кой колко е спечелил. Не знам за какво би ми служила тази информация, но ще си запазя уеб страницата... Така човек може да види сайтовете Standart News, Novatv.bg и др. големи колко печелят от ETARGET.. голям гаф. Въобще тая платформа - много идеи, немалко клиенти и партньори, но калпави програмисти. То не е бавно сервиране на рекламите, празни карета, километрични кодове (явно за да се спести от трафика), неработещи линкове в админ панела и т.н. .. Крайно време е да сменят програмистите, по мое мнение.

P.S. Може да се видят също брой показани реклами, CTR, CPM, всичко... бая здраво могат да осъдят ETARGET, за разкриване на тази информация... Все пак не всеки сайт иска да се знае каква посещаемост има... елементарно е да видиш по колко реклами има на страница и да му разбереш посещаемостта.
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Малее.. в момента ETARGET са допуснали доста голям гаф... в админ панела имам линк "Доставчици", и там, след 5-минутно чакане, се зарежда пълен списък с всички партньори от всички страни на ETARGET - фирми и частни лица, ID-то на всеки партньор и кой колко е спечелил. Не знам за какво би ми служила тази информация, но ще си запазя уеб страницата... Така човек може да види сайтовете Standart News, Novatv.bg и др. големи колко печелят от ETARGET.. голям гаф. Въобще тая платформа - много идеи, немалко клиенти и партньори, но калпави програмисти. То не е бавно сервиране на рекламите, празни карета, километрични кодове (явно за да се спести от трафика), неработещи линкове в админ панела и т.н. .. Крайно време е да сменят програмистите, по мое мнение.

P.S. Може да се видят също брой показани реклами, CTR, CPM, всичко... бая здраво могат да осъдят ETARGET, за разкриване на тази информация... Все пак не всеки сайт иска да се знае каква посещаемост има... елементарно е да видиш по колко реклами има на страница и да му разбереш посещаемостта.

Еееее пак съм изпуснал купона :( не, че нещо ама ми е интересно колко правят по-големите. Иначе не вярвам да е много, аз миналата година с сайт който имаше от 25 до 35 к на ден макса дето съм правил от тях беше 230 лева :lol: след това се отказах да ги ползвам.
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Ами ще се учудиш колко малко правят "големите"... по-малко от една средна заплата :p Аз още имам линк "Доставчици" в админ панела.... намира се след "Настройки" и преди "Помощ"... би трябвало всички да го имат.
 

Горе