Леки SEO промени в структурата на форума

coolice

Owner
Ще се радвам ако изкажете едно мнение за промените :)

1 Оправениса сешън идата

2. Премахнати са линковете до модераторирте под всяка катгория

3. Никовете вече не са линкове

4. Букмаркът се вижда само от логанти защото тази си позиция леко прецакваше правилното индексране.

5. Сърчовете са изключени за кроуване

6. Оправено урл, индексира се само с www
.................
 
Гугъл си има регистрирано име и си се логва в форума и си индексира , не виждам това как ще го спре .
А и не само гугъл а и още 3-4 търсачки имат логин право :)
 
:) Деистват на партия с злите М$ за да си разделят света като баница :)

имах на предвид че заради позицията боокмарка взе да ни индексира така...

Над 50% от посетителте на този форум Firefox :)

Предишната тема, Bookmark this page to Delicious Bookmark this page to co.mments Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this ...
predpriemach.com/viewtopic.php?p=4035 - 64k - Кеширана - Подобни страници

затова го сложих в логнат режим :)
 
на мен само 2 и 3 точка не ми харесват за другите неща браво. :)
 
DeyanMarkovski каза:
coolice каза:
3. Никовете вече не са линкове
Защо?

Еми много е просто - от линка, който е Ник Нейм отива (бота) на профила на мембъра и от там на друг линк, който представлява аднатия му в профила сайт - и губиме бота/разсейваме го. Така или иначе тези линкове на мембърите ще бъдат намерени по-добре и натурално от темите които пускат - както се знае линк от контент е най-добрият:)

Мисля си че може да се опсъдят и другите точки, ако някой има питане.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
И аз така предположих, но попитах за да съм сигурен. На мен ми е малко неудобно така, защото не мога да кликна на ника на някой и да му пратя PM, ама щом така ще се угоди на бота ще го преживея.
 
В интерес на истината нямам идея, но като се захванахме сериозно да развиваме форума нон стоп получавах запитвания кои ми е саита затова сложих форума в полето сайт ...
Които иска да разбере как правим сео ние да го разгледа как е нафърфоркан :) 100% white hat и ДА ПРОЧЕТЕ ТАЗИ СЕКЦИЯ :)

Чакаме следващия ПР ъпдеит да видим ко ще стане :)
 

Горе