Лесен начин за докарване на бг фенове и трафик

От: От: Лесен начин за докарване на бг фенове и трафик

нали вордпресс също създава тагове, които може да се индексират в гугъл, това не е ли същото?

Не това ти взема всяка една заявка от гугъл към теб и я прави на таг автоматично!

Имах до преди няколко месеца още си я пацих таблица с 4 милиона различни търсения "тагове".
 
От: От: Лесен начин за докарване на бг фенове и трафик

Това дава много бързо развитие, но води до много голямо наказание освен ако не си някой като alo.bg които след мен и още няколко колеги продължават да си работят по тоя метод безпроблемно.

За да не обяснявам и да св повтарям: younotepad.com/%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%BE%D1%82-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%B8-%D1%82%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B2-djmark-shared-1442.html
 
От: Лесен начин за докарване на бг фенове и трафик

Ами ако можеш да обясниш малко по-подробно как стават нещата.. аз може да пробвам, защото имам 1-2 сайта няма какво да губя от тях :)
 
От: Лесен начин за докарване на бг фенове и трафик

Ами ако можеш да обясниш малко по-подробно как стават нещата.. аз може да пробвам, защото имам 1-2 сайта няма какво да губя от тях :)

Ето малко история:

След дълго изучаване на конкуренцията реших да се опитам да измисля нещо разработих скрипта който посочих по-горе, скрипта започна да работи като всяко едно потърсване от гугъл което вече го няма в базата данни се превръщаше в таг! Сайта правеше дневно по макс 1000 посещения на ден за седмица след като пуснах скрипта и системата за тагването сайта скочи на 7-8 000 на ден. След няколко месеца беше вече третия най-голям в бг за обяви, споделих с колега всичко беше точно, от ало искаха реклама и при мен и при него и двамата отказахме. След извесно време топобяви удариха на камък после ние и безплатно и така на ред до доста както о обяснено.

Ако искаш повече инфо за скрипта и не ми разбираш на писаниците на скайпа мисля ясно обясних какво прави :)
 
От: Лесен начин за докарване на бг фенове и трафик

Друг вариант за заблуда на потребителите е да се закупуват домейни с имена на конкурентни сайтове с други разширения, както процедират от vsichkioferti.bg :)
 
От: Лесен начин за докарване на бг фенове и трафик

Аз много не разбрах за този скрипт, да не говорите за код, който прави облак с ключови думи в сайта, а облака е динамичен и се променя за да заблуждва ГГ че има много старници. Много съм скиптичен че това дава някакъвж резултат, те потобявите бяха точно преди 2 години.
 
От: Лесен начин за докарване на бг фенове и трафик

Аз много не разбрах за този скрипт, да не говорите за код, който прави облак с ключови думи в сайта, а облака е динамичен и се променя за да заблуждва ГГ че има много старници. Много съм скиптичен че това дава някакъвж резултат, те потобявите бяха точно преди 2 години.

Май е нещо такова, да. Не може да не си търсил да кажем примерно някакви драйвери и първите 5 резултата наглед са точно това което ти трябва. Избираш на посоки някоя връзка и се озоваваш реално на една "куха" страница без никакво съдържание, но с 30-40 добре подредени линка към нещо подобно на твоето търсене... и естествено останалата част от съдържанието са реклами. Доста май са се поразредили обаче този вид сайтове или поне аз вече не ги засичам. Явно гугъл са развъртяли метлата. Да ме поправи uni-web ако греша, че за това става въпрос.

Колкото до това със "замундата" от първото мнение, някой тука имаше в подписа си сайт на тоя принцип направен, но не се сещам кой беше юзъра :)
 

Горе