Лесна и бърза печалба за хора ползващи Binance.

webmast367

Well-Known Member
Инвестиция стартово $100 / $1000

Възвращаемост на 100% от инвестицията в период от 3-4 седмици!


Пример: инвестиция $200
(Аз стартирах с толкова)
Получих $15 бонус и първия ден изкарах малко над $7
Тоест със старта балансът ми беше $222.45

С всеки ден печалбата се покачва, тъй като и балансът расте!

Сайта е някакъв тип пералня на пари.
Много бях скиптичен преди мой съквартирант да изкара над $3000 за малко над месец.

Как работи:
Има много левели, като няма да обеснявам всички.
1. Трябва да направите 50 автоматични ордери на някаква стока от ибей, като всичко това го прави сайтът автоматично.

Отнема около 10 секунди на ордър.
Общата ви занимавка на 24ч е не повече от 10минути.

В сайта можете да се регистрирате само с реферален линк (покана) иначе няма дори да Ви зареди страницата.

Когато поканите 5 човека минавате на левел 2. Ордерите скачат на 55, като колкото повече Ви расте балансът, толкова повече расте и печалбата.

Следващи 5 човека левел 3, по-висок процент от продажбите и т.н.
Печелите също и от това, което печелят последователите Ви.

1 левел под Вас 16%
2 левел 8%
3 левел 4%

Пример:
1 човек под вас има $1000 баланс, той ще печели по $40-50 на ден. Като вие ще печелите от неговата комисионна 16%. $7-8 + вашите печалби.
Не взимате от неговите пари, те нямат нищо общо. Сайтът Ви плаща, че сте намерили този човек.


Ако той има също някой под него със същата печалба вие печелите още $3-4

И под него още един, още $1-2

Без значение, колко дълго, схемата работи.

Аз държа около $3000 баланс, като всяка седмица си тегля само печалбата над тези пари, които са $700-800.

Имам още 3 сайта, но препоръчвам да започнете само с този, лесен за ползване! След като избиете инвестицията вече можете да въртите печалбите и в повече сайтове.

За да сте напълно спокойни можете да стартирате с $100-200, като след изваждане на инвестицията си, оставяте балансът да се трупа за да теглите по-високи суми.

Инвестирането става чрез binance, както и тегленето по същият начин.
Можете да вкарвате и теглите пари само, чрез Binance!!!


Бързо, лесно и удобно.
Не отнема време. И $5 на ден да печелите са лесни пари от нищото.

Колкото повече баланс и последователи имате, толкова и по-големи печалби ще изкарвате.

Аз познавам вече няколко човека с $10 000+ печалба месечно. Дори след месец балона да се спука и да скамнат сайта, инвестицията се избива около третата седмица.
По хубаво от това надали е имало в близките години!!!

Нека да видим това, до кога ще го има.
Златно пиленце на рамо, добре си ми дошло.

Аз печеля от вас, вие печелите от мен. Няма лъжа, няма измама.

Който е наистина заинтересован и не смята да ми губи времето, нека метне 1 лично съобщение.

Ще помогна на абсолютно всеки с цялата процедура.
Нужни са ви 10мин да стартирате.
Можете да ползвате сайта без никакво образование. Лесен и прост!!!

Сигурен съм, че и тук има вече хора, които го ползват, ако има такива нека споделят, какви приходи са направили. Аз съм от около два месеца нов и не мога да се похваля с милиони, но да кажем за този кратък период изкарах повече от задоволителна сума. Вече съм 3 пъти над инвестицията си, което е повече от супер!

Ето и линк от който можете да се регистрирате:


ВНИМАНИЕ!!! Преди да решите да започнете, моля пишете ми на лично съобщение за да Ви въведа, кое как да правите, специално с първия превод и първо теглене на средства, както да помогна и с работещи съвети за да не обърка някой - нещо и да обвинява мен после!

Както споменах по-горе, печеля аз, печелите и Вие!
За момента сайта работи, схемата носи добър приход! Не е измама, защото вече вадя не малко пари от това!

EDIT:
За хора, които нямат верифициран binance, не си губете времето.

А за хора, които не са и чували за Binance, схемата не е за Вас!

qrcode_1650406691255.png

Линк за регистрация:
 
Последно редактирано:
Ъпдейт:
Мой приятел, който стартира преди 2 седмици, започна с £1000, като в долари беше около $1250

Започна с над $40 дневно печалба. На първите 7 дни беше с общ баланс $1700 от които той изтегли $400
Тази седмица изтегли пак $400
Още седмица и ще е с чисти £1000
 
Сериозно ли? :D

Дай някоя снимка с транзакциите ако искаш да има поне минимален шанс някой да се хване.

Тия MLM простотии не им ли мина вече модата? :)
 
Сериозно ли? :D

Дай някоя снимка с транзакциите ако искаш да има поне минимален шанс някой да се хване.

Тия MLM простотии не им ли мина вече модата? :)
И аз това се питах, преди да видя, как ми влизат сега по 200 на ден.

Снимка, разбира се, който е писал на лично получава допълнителна информация, регни се и в сайта 10 секунди, разгледай как работи.

Реално е и е сладко
 
Не опирам пистолет в главата на никой, който иска.

Пробвайте с $100 изчакайте 3 седмици, изтеглете си 100 и остсвете 100 да вдигат пак и ще видите сами, как ще набивате по 1000 после
 
Дай и малко контекст. Пусни цялата процедура тук, хем ще се индексира от Google. :)
Не ми трябват индекси в гугъл без покана не можеш да влезеш в сайта.

Контекст повече от това не се сещам. Дал съм линк регни се разгледай сайта отнема секунди. Ако нещо, което вече не съм споменал те интересува питай на лично съобщение.
 
Всеки, който започне, ще се радвам да пуска тук по 1 снимка след първата седмица, както и първото си теглене!!!
 
Не ми трябват индекси в гугъл без покана не можеш да влезеш в сайта.

Контекст повече от това не се сещам. Дал съм линк регни се разгледай сайта отнема секунди. Ако нещо, което вече не съм споменал те интересува питай на лично съобщение.

Че няма да се "възползвам" няма и знам защо няма.

Също че влезнах с несъществуващи данни барабар с реф кода и фейк телефонен номер от САЩ влезнах ама това е отделен въпрос. :)

За сега гледам, че домейните са на по 2-3 месеца и върви на доста домейни.

Ако някой път ми доскучее ще се разровя повече да видя къде и как да ги репортна, защото някой ще изгори. :)
 
Че няма да се "възползвам" няма и знам защо няма.

Също че влезнах с несъществуващи данни барабар с реф кода и фейк телефонен номер от САЩ влезнах ама това е отделен въпрос. :)

За сега гледам, че домейните са на по 2-3 месеца и върви на доста домейни.

Ако някои път ми доскучее ще се разровя повече да видя къде и как да ги репортна, защото някой ще изгори. :)
Абе схемата е работеща за момента, пича е споделил нагледно, тъй че не знам къв е проблема
 
Има много голям проблем и ако не го виждаш не мога да ти помогна.
Аз нужда от помощ нямам, тъй като не се занимавам с тази схема, но не знам на теб ква ти е драмата, като не те кефи подмини просто?
 
Абе и хейт да има
Реално, съквартирантът ми, като започна му казах първо да видя теглиш обратно пари и влизам, сега ме е яд, защо загубих толкова време.. и пари
Относно "фейк" господина, помолих да не ми губите времето. Правя пари, ти, ако искаш!!!
 
Какво става с 1000та фейк крипто излизащи всеки месец? Утре ги няма както и парите ти.

Тук обаче, теглиш 3 седмици по 30% от инвестираното и после, ако ще да го трият боли те дедовия, а ако изкараш нещо преди това да стане, по-сладко няма!
 
Вижте сега, тези сайтове до един всички са изрядни в плащанията за първите няколко месеца докато се флууднат всички групи в Телеграм, форуми и канали с реф линкове. В един момент ще започнат да имат "технически проблеми", после сайта ще изчезва за ден-два, плащанията ще се бавят със седмици и накрая ще изчезнат напълно. Това е класическа пирамида и само първите печелят.

Разбира се, всеки е свободен да прави каквото прецени със средствата си.
 
Абсолютно си прав, но мен не ме бърка, защото съм 3 пъти отгоре на това, което вкарах. Сега само печеля. Имам още 3 сайта, като един скамне ще е сигнал да тегля всичко от всякъде. До тогава съм много хепи.
 

Горе