Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Мерси за тоола , на мен ще ми е полезен :) Хем картинките стават уникални така да се каже с надписчето :)
Качеството на снимката променя ли се при добавяне на надписа ?
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Не съм забелязал да се променя, не.
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Как така не си забелязал, нали инструмента е твой?
Ако ти не знаеш какво си задал на GD–то като настройки няма кой да знае :).

Иначе такива тулове има от години, че даже и като Мотиватор(bighugelabs.com/motivator.php) ги има :D.
Като най-известният(разбирайте с най-много опции) е diy.despair.com
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Как така не си забелязал, нали инструмента е твой?
Ако ти не знаеш какво си задал на GD–то като настройки няма кой да знае :).

Иначе такива тулове има от години, че даже и като Мотиватор(bighugelabs.com/motivator.php) ги има :D.
Като най-известният(разбирайте с най-много опции) е diy.despair.com

Колега не съм писал скрипта аз.
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Т'ва щеше да е част от тролкуеста :D, променя се качеството
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Приятел то си е същото :) мога да го сменя на "мотиватор"

Не, не е същото. Просто хората са свикнали да търсят негативното, негативното прави парите, колко позитивни новини има? На челно място са само негативни новини.
И по същата причина много по-продаваемо е ДЕмотиватор, отколкото МОТИВАТОР!

А който си мисли, че демотиватор и мотиватор е едно и също, то тогава ... ми ще си спестя коментара по-нататък ... ама как само може да си помисли някой, че две коренно различни неща: положително и отрицателно ще са едно и също нещо?!
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Не, не е същото. Просто хората са свикнали да търсят негативното, негативното прави парите, колко позитивни новини има? На челно място са само негативни новини.
И по същата причина много по-продаваемо е ДЕмотиватор, отколкото МОТИВАТОР!

А който си мисли, че демотиватор и мотиватор е едно и също, то тогава ... ми ще си спестя коментара по-нататък ... ама как само може да си помисли някой, че две коренно различни неща: положително и отрицателно ще са едно и също нещо?!

Прав си колега, просто въпрос на гледна точка, аз исках да споделя, че няма разлика как ще го кръстя за себе си.
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Аз не виждам какъв е проблема с името. И аз подобните сайтове ги знаех като демотиватори. Явно е имало и мотиватори. Друг е въпросът, че повечето демотиваторски снимки всъщност разсмиват, а не демотивират.
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Аз не виждам какъв е проблема с името. И аз подобните сайтове ги знаех като демотиватори. Явно е имало и мотиватори. Друг е въпросът, че повечето демотиваторски снимки всъщност разсмиват, а не демотивират.

Да, и аз точно така си мисля, нито един "демотиватор" не ме е демотивирал, но както споделих по - горе, въпрос на гледна точка.
 
От: Лесна направа на картики тип ( демотиватори )

Забавен туул, ще се ползва, особено за фб страниците "кърти мивки" :)
 

Горе