Лимитиране на PayPal без лимитиране

dertre

Well-Known Member
До сега такова нещо не ми се беше случвало.

1234.jpg

Някаква идея какво може да е?
На акаунта не пише да е лимитиран или други проблеми да има.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Явно трябва да си превалутираш еврото в долари.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Акаунта ти business veified ли е? Защото преди да им изпратиш маса документи имаш някакъв годишен лимит за парите, които можеш да теглиш.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Имаха скоро бъг относно тези лимити. Писах им и ми го оправиха на мен. Ако не е от нищо друго драсни им и ще го оправят.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Явно трябва да си превалутираш еврото в долари.

И така пробвах и не стана. Преди тази грешка ми даваше, че при теглене максимум сума до 500$ мога да пусна. Пуснах я. След това ми направиха нов превод и като опитам сега него да го изтегля ми дава, че сумата въведена в полето трябва да е по малка от 1.7$ WTF....
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Това "преди" преди колко време беше? Може би трябва да мине малко време, преди да правиш ново теглене (т.е. накакъв седмичен лимит).

edit:
Ето:

https://www.paypal.com/us/webapps/helpcenter/article/?articleID=94053
Withdrawal limits

For security reasons, $500 is the most you can withdraw from your PayPal account each month. If you want to withdraw more than $500 per month, just verify your bank account, debit card, or credit card information.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Ами днеска е едното теглене. Освен другата седмица да пробвам. Да бяха дали причина за грешката. Някой знае ли къде може да се видят лимитите (преди имаше едно прозорче в главното меню където пишеше лимитс, ама откакто им изсипах големия чувал с документи които искат го няма..)?
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Абе според мен изчакай едното теглене да мине (т.е. да ти дойдат парите в сметката) и тогава пробвай ново. Ако не стане - пиши им да ги питаш какъв е проблема.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Ами днеска е едното теглене. Освен другата седмица да пробвам. Да бяха дали причина за грешката. Някой знае ли къде може да се видят лимитите (преди имаше едно прозорче в главното меню където пишеше лимитс, ама откакто им изсипах големия чувал с документи които искат го няма..)?

rds100 е дал и линкче и обяснение. :) 500$ е лимита на месец. Ако вчера си правил транзакция - след 31 дни ще можеш да дръпнеш още 500$. По-удачният вариант е да си верифицираш картата и да ти отпаднат лимитите. :wink:

Това "преди" преди колко време беше? Може би трябва да мине малко време, преди да правиш ново теглене (т.е. накакъв седмичен лимит).
Ето:
https://www.paypal.com/us/webapps/helpcenter/article/?articleID=94053
Withdrawal limits

For security reasons, $500 is the most you can withdraw from your PayPal account each month. If you want to withdraw more than $500 per month, just verify your bank account, debit card, or credit card information.
 
От: От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

rds100 е дал и линкче и обяснение. :) 500$ е лимита на месец. Ако вчера си правил транзакция - след 31 дни ще можеш да дръпнеш още 500$. По-удачният вариант е да си верифицираш картата и да ти отпаднат лимитите. :wink:

Верифайната ми е отдавна. Този месец съм изтеглил около 1000$. За първи пък ми дава такава грешка.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

@Poltergaista той обаче писа за някакъв чувал с документи, които е пращал. Ние с фирмения business verified акаунт със сигурност теглим повече от $500 / месец. Та аз за това и питах какъв е акаунта.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

До сега такова нещо не ми се беше случвало.

Виж файлът 6491

Някаква идея какво може да е?
На акаунта не пише да е лимитиран или други проблеми да има.
не е от paypal проблема от твойта карта visa е там ти е лимита
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

не е от paypal проблема от твойта карта visa е там ти е лимита

Проблема беше в пейпал. Днеска си изтеглих и по голяма сума. Няма как да е в Виза-та защото няма лимит на получаване и харчене за деня (има кредитен лимит 1000 лв., но съм получавал по големи суми в нея и после в банката си ги взимаш без такси). Явно има някакъв дневен лимит.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Явно има някакъв дневен лимит.

24 часов е лимита.За "неблагонадеждни", като бившите соц. страни дневният лимит е 500$.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

24 часов е лимита.За "неблагонадеждни", като бившите соц. страни дневният лимит е 500$.

Е да де, ама днеска изтеглих доста голяма сума. Вчера сумата също беше над 500$. Няма обяснение само мистерия.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Аз днес имам такъв проблем. Получих плащане,стои в баланса,но не е авайлабъл за теглене. Чудя се какъв може да е проблемът, в случая става дума за 20 долара. Другата сума в баланса може да се тегли,само последното плащане не. Да уточня,че другата сума е в евро.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Аз днес имам такъв проблем. Получих плащане,стои в баланса,но не е авайлабъл за теглене. Чудя се какъв може да е проблемът, в случая става дума за 20 долара. Другата сума в баланса може да се тегли,само последното плащане не. Да уточня,че другата сума е в евро.

Да не би плащането да е с eCheck? Те се бавят 5-6 дни и не са налични за теглене.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Не,оказа се,че долари трябва да се теглят отделно от еврата. След като дръпнах еврото,доларовата сума пак седеше в баланса,но на available я нямаше. Опитах да я прехвърля и от баланса има падащо маню за долари и евро,оттам избрах сумата в долари и ми позволи да я дръпна.
 
От: Лимитиране на PayPal без лимитиране

Направи си бизнес акаунт. Сега имаш 2500 долара годишно и 500 долара дневно лимити. Като кликнеш върху линка Status: Verified трябва да ти излизаБизнес акаунт.jpg
Тогава единствените лимити са теглене до 500 $ дневно от акаунта към картата, но вътрешните разплащания и годишни лимити няма...
 

Горе