Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранция

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте колеги
Ако някой си търси сериозно линкове може да ми пише.
Става въпрос за следното:
Сайт на 4 години, 200-250 уникални на ден, ДМОЗ, на български, женска тематика, лукс, бижута, часовници и др., до 10 изходящи от хоумпейдж-а, като имам само 5 позиции свободни в момента. Другото е че гарантирам за линковете, ако падне ПР удължавам срока до безкрай докато пак се вдигне и има пълни дванайсет месеца ПР3. Сайта се индексира отлично и ще ви даде страхотно предимство.

По принцип не се занимавам сериозно с продажби на линкове, но който си е имал вземане даване с мен знае че съм сериозен и стабилен, така че това ще е една чудесна инвестиция за вас. Единствената ми молба е да ги вземете за 12 месеца защото не ми се занимава през месец два да пускам обяви...Моля като ми пращате запитвания ми пращайте и сайтовете си за да преценя дали са подходящи.
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Едното линкче вече е запазено. Ако някой вземе 2-3 накуп ще направя отстъпка.
 
Последно редактирано:
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Промо - който вземе 2 линка правя отстъпка за 75лв вместо за 90лв
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Такова инфо давам само на ЛС и след като ми пратят сайта за който искат да купят линк :)
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Ново промо, който време 2 линка ги давам за 70лв за 12 месеца и двата, като може да се направи компромис и да ги дам само за 6 месеца двата, но само ако се купят два линка и нагоре. В момента имам 3 свободни позиции.
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

tanipo, уви сега се регистрирах и ми иска 5 поста за да пратя лично. Може ли да ми пишеш?
 
Последно редактирано:
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

@tanipo, направих каквото веднага след като пи ми писа. Уви още не мога та ти пиша лично та пиша тук. голямо дърво е тоя форум за нови членове
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Имам още няколко свободни позиции.
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

може ли на лични да ми пишете повече инфо
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Писал съм ЛС
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Освобождават ми се позиции, ако някой иска да пише.
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Последните 2 линка за 2011 които имам свободни стоят и си чакат собственика. След това няма да има повече възможности за тази година, а сайтът наистина е качествен.
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Айде замина още едно. Остана ми едничко. Мераклии?
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Така, сайта вече е ПР4, цената ще остане тази за 2 дена. Ако иска някой да купува. На печелившите които ми се довериха - честито.
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

Искам го. Как да платя?
 
От: Линкове, бг сайт, женски теми, лукс, ПР3, ДМОЗ, Посещения - 45лв - 12 м. - гаранц

прати ми сайта
 

Горе