Линкове PR4

barsil_onogur

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Уебсайтът е на български на военна и полицейска тематика.
Можете да го видите в описанието ми. ПР4 с 317 индексирани страници в гугъл.
Посещения дневно - между 65 и 80
Сайтовете може да са на всякаква тематика. Мисля, че доста ефектни биха били тези:

  • Оцеляване
  • Алпийска, водолазна, парашутна екипировка и подготовка
  • Оръжие, лов, риболов
  • тактическа и шпионска екипировка
  • Военни и полицейски, разбира се
  • Пейнтбол, еърсофт
  • Патриотични
Уебсайтът е Спецназ-БГ, който е в подписа ми.
Цената за линк е 4 лева или 2 евро(чрез пейпал) за месец
Ако искате линкче пишете лично. :)
 
Последно редактирано:
От: Линкове PR4

Не ми съвпада тематиката, иначе щях да поръчам за 3 месеца :)
Кажи на каква тематика е сайтът. Няма проблем да е на друга тематика освен горепосочените, просто съм дал като примери.

Какъв е тоя сайт на ченгетата ;) ;) мали

По-скоро е военен :)
 
Последно редактирано:
От: Линкове PR4

Готин сайт имаш. Отдавна търся бг сайт на такава тематика ;)

Благодаря! И аз доста време търсих такъв сайт, та накрая си го направих хахах
 
От: Линкове PR4

Я, бай Йордан решил да направи сайт за спецчасти. А кво стана с НацБез ?
 
От: Линкове PR4

Познавам няколко човека от варнеското подразделение, или както там се казва. Не ги знам от другите части какви са, ама наще от тихина до един са пълни психопати. Преди време един от шефовете им беше смлял от бой областния управител и сина му:) Жалко че само от желание го докарват май. Ако имаха средствата и базите на американците щяха да са още по-големи чуми.
 
От: Линкове PR4

Познавам няколко човека от варнеското подразделение, или както там се казва. Не ги знам от другите части какви са, ама наще от тихина до един са пълни психопати. Преди време един от шефовете им беше смлял от бой областния управител и сина му:) Жалко че само от желание го докарват май. Ако имаха средствата и базите на американците щяха да са още по-големи чуми.
Така е! Жалко, че не им обръщат внимание, а определено са подразделение с традиции и потенциал. Много от нещата сами си ги поръчват и закупуват - фанелки, барети и т.н. Надявам се след мисията край бреговете на Либия да им се обърне внимание.

Относно линковете вече има поръчки има и още места.
 

Горе